Наша планета прекрасна, і відкривати її для себе – надзвичайне задоволення! Погодьтеся, ніщо не зрівняється з тим неповторним відчуттям, коли ви на власні очі бачите найбільш красиві місця світу.

Подорожі навчають більшому, ніж будь що інше. Іноді один день, проведений в нових місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. Анатоль ФрансЗвичайно, об’їхати земну кулю й побувати у всіх її неймовірних куточках навряд чи вдасться. Але помилуватися найцікавішими її місцинами хоча би на фото ви просто зобов’язані! І хто знає, можливо, придивитеся локацію для майбутньої подорожі? 

1. Лавандові поля Провансу

Знамениті поля французької провінції Прованс вражають красою і багатством відтінків фіолетового кольору! Рівні доглянуті рядочки ароматної лаванди насаджені поміж мальовничими пагорбами, і атмосфера тут справді неповторна. Найкраще приїздити сюди в період цвітіння, який триває з кінця червня і до середини липня. І не забудьте взяти фотокамеру!

красиві місця світу

2. Піщані дюни у Намібії

Найвищі дюни у світі розташовані в найбільшому заповіднику Африки, в регіоні під назвою Соссусвлей. Гігантські нагромадження кварцевого піску створюють фантастичні пейзажі, а найбільш ефектно виглядають при сході або заході сонця.

красиві місця світу

3. Фьорд Мілфорд-Саунд у Новій Зеландії

Неймовірний ландшафт із височезними горами та тропічними лісами і безліччю водоспадів навколо – цей льодовиковий фьорд не залишить байдужим жодного туриста! Регіон дуже вологий, тож однією з його особливостей є часті дощі та веселки, що несподівано виникатимуть просто перед вами!   

красиві місця світу

4. Гейзер Флай у США

Усього півтора метра висотою, зате яка фантастична краса! Химерні форми та яскраві кольори цього гейзера ніби переносять вас на якусь іншу планету, бо пейзаж тут справді не схожий на земний. Цей незвичайний гейзер розташований на території приватного ранчо у штаті Невада, США, тож для його відвідування потрібен дозвіл власника.

красиві місця світу

5. Національний парк Скафтафедль в Ісландії

Тут прекрасно все: і древній ландшафт льодовикового походження, і базальтові колони «Чорного водоспаду», і неймовірні льодяні печери, крізь які просвічують сонячні промені! В літній період перебувати в печерах небезпечно, зате взимку туристи можуть вдосталь намилуватися фантастичною грою світла!

красиві місця світу

6. Мачу-Пікчу, Перу

Загадкове місто інків, розташоване на висоті більше 2000 м над рівнем моря, дивує і приваблює туристів та любителів історії з усього світу. В 1532 році всі його жителі таємничо зникли,  і з того часу це покинуте поселення називають «Небесним містом».

красиві місця світу

7. Рисові тераси Юньнань в Китаї

Багатоступеневі рисові поля в китайській провінції Юньнань здалеку нагадують величезну дзеркальну мозаїку, у якій міниться різними кольорами небо. Ці сільськогосподарські угіддя були створені китайцями кілька сотень років тому, але до сьогодні вражають надзвичайними панорамами.  

красиві місця світу

8. Долина Десяти Піків, Канада

Канада – це країна суворої, але неймовірної краси! Однією із найвідоміших та найпривабливіших її місцин є так звана Долина «Десяти Піків», що знаходиться на території Національного парку Банф у провінції Альберта. Куточок тут і справді неймовірний: біля підніжжя десяти гір розташувалося мальовниче озеро Морейн, забути яке просто неможливо!

красиві місця світу

9. Бухта Халонг, В’єтнам

Скелясті гори, таємничі печери і більше 3000 островів цієї бухти у Тонкінській затоці ваблять тисячі туристів з різних країн! Природа тут надзвичайна, недарма ж це місце відносять до 7 нових чудес світу. Найкраще вивчати бухту, пропливаючи між кам’яними островами-вежами на невеликому човні – так ви зможете побачити безліч неповторних куточків та відвідати карстові гроти.    

красиві місця світу

10. Карпати, Україна

Ви ж не сумнівалися, що один із найкрасивіших куточків світу знаходиться у нас в Україні, правда? І це справді так, адже той, хто хоч раз побував у Карпатах, вже не зможе забути їхню красу! Кришталеве повітря, оксамитові вершини і прозорі гірські річки варті того, щоб їх побачити!

красиві місця світу

Читайте також: Наймогутніші миісця сили Карпат: 5 містичних чудес природного походження 

Сподіваємось, наша підбірка красивих місць світу надихнула вас на нові подорожі. Мрійте, плануйте і втілюйте свої туристичні плани у життя!

Підготувала: Вікторія Чорній