Tara Herron

Дивлячись на яскраві, динамічні й надзвичайно щирі фото з дітками від американки Тари Геррон (Tara Herron), важко уявити, що за ними стоїть її особиста життєва драма. Але історія цієї талановитої жінки впевнено доводить, що навіть найважчі випробування долі можна пережити, та ще й досягнути чималих успіхів у творчості!Tara Herron

Tara Herron: непроста історія

Тара Геррон – дитячий та сімейний фотограф, яка проживає у Нешвіллі (США). Її роботи вражають своєю красою, безпосередністю та позитивом! Фотохудожниця справді вміє вдало піймати найцінніші миттєвості життя і красиво передати їх на фотографіях.

Tara Herron

Тара Геррон з донькою Лондон

У своєму блозі taraherronphotography.com жінка відверто розповідає про себе та свою сім’ю: чоловіка Бена, сина Андерсона та доньку Лондон. На жаль, ця родина вимушена була пережити важку трагедію: ще одна їхня донька, Халле, прожила після народження всього 11 днів… Після втрати дитини Тара зрозуміла, наскільки цінною є кожна хвилина нашого життя.

Tara Herron

Сім’я фотохудожниці

Ми вважаємо, що час – це щось, що буде у нас завжди. Але реальність полягає в тому, що певні події застають нас зненацька, коли ми зовсім до них не готові. Важкий життєвий досвід вчить насолоджуватися кожною миттю спілкування з рідними, тож тепер у мене ще більше натхнення фотографувати дітей!

Потрібно віддати цій жінці належне – її фото діток справді надзвичайні!Tara Herron

Успіхи Tara Herron

Крім проведення професійних фотосесій для чисельних замовників, Тара Геррон також із задоволенням фіксує на камеру пригоди двох своїх малюків. Цими світлинами вона ділиться на своїй сторінці в Інстаграм, @taraherron_photography, де має вже понад 113 к прихильників. Кожне її фото буквально іскриться щастям і домашнім затишком, а також безмежною любов’ю мами до діток. Часто жінка і сама бере участь у таких фотопостановках.

Читайте також: Ніжність в пастельних тонах: фотохудожниця показує красу тварин по-особливому

Творче захоплення Тари має визнання не лише в мережі. У 2017 році її фотографія зайняла одне із призових місць на конкурсі «Літо без гаджетів» від міжнародного співтовариства фотографів Child Photo Competition. На світлині зображений син Тари, який грається біля річки. І ніяких девайсів! Актуально в наш час цифрових технологій, правда?

Tara Herron

Фото, яке зайняло 13 місце на конкурсі Child Photo Competition – 2017

Що ж, ми можемо тільки захоплюватися натхненністю Tara Herron – сильної жінки з невичерпною фантазією. Сподіваємось, вона порадує своїх прихильників ще багатьма чудовими фотографіями, а її сім’я буде міцною і щасливою!

Фото: @taraherron_photography