що таке дрон

За останні кілька років дрони стали надзвичайно популярними. Вони потрапили в наше буденне життя, стали цікавою розвагою для любителів і незамінним інструментом для фотографів та блогерів. Якщо ж у вас досі виникає питання, що таке дрон, або ви чули про дрон dji і не знаєте, про що мова, тоді ось вам невеликий огляд цих літаючих апаратів!

Що таке дрон і для чого він потрібен

Словом «дрон» можна називати будь-який безпілотний літаючий апарат, який керується дистанційно. Найпоширенішим його різновидом є квадрокоптер, який має чотири пропелери. Дрони можуть літати на різній висоті і проникати в такі закутки, куди людині ніколи не дістатися. Їх використовують для різних цілей, наприклад:

  • для пошуків людей, які вижили після урагану чи інших катаклізмів;
  • для розвідки та спостереження за терористичними угрупуваннями, що допомагає правоохоронним органам та армії;
  • для гасіння пожеж;
  • для наукових досліджень в найбільш екстремальних кліматичних умовах;
  • для різноманітних потреб сільського господарства, наприклад, розпилення добрив та інсектицидів чи моніторингу стану посівів тощо.

що таке дрон

Більше того, дрони вже навіть доставляють їжу та покупки, знімають фантастичні відео і навіть беруть участь у змаганнях та гонках! Іншими словами, ці літаючі об’єкти впевнено увійшли в наше звичне життя. Більше того, науковці роблять прогнози, що в найближчому майбутньому людство настільки звикне до дронів, що вже не зможе без них обходитися!

Що вміють дрони

Чому дрони здобули таку популярність серед споживачів? Крім вміння літати, у них є ще декілька цікавих функцій:

1. Багато дронів мають камери, які дозволяють бачити речі з висоти польоту. Камера також може записувати відео, тож ви можете ділитися своїми літальними пригодами з іншими людьми. Та що там говорити – дрони зробили справжню революцію в аерозйомці!

2. Кожен дрон має вбудований контролер польоту, який підтримує його стабільність. Якщо порив вітру перекине його, польотний контролер миттєво відрегулює швидкість пропелера, щоб вирівняти його. Це полегшує новачкам навчання літати.

3. Деякі дрони мають додаткові розумні функції, які дозволяють їм робити круті речі, наприклад, літати автономно, керуючись GPS, або уникати перешкод.

4. Дрони можуть мати також режим «Слідкуй за мною», яким користуються багато любителів активних видів спорту. У цьому режимі безпілотник буде слідувати за вами на безпечній відстані і запише вас на камеру, як на цьому відео:

Існує незліченна кількість дронів на вибір, і вони бувають різних розмірів. Найменші можуть поміститися в долоні, а деякі коштують менше 20 доларів (однак більшість таких моделей не оснащені камерою). Більші дрони зазвичай мають дорогі камери, а також інші розширені функції. Високоякісні дрони можуть коштувати тисячі доларів.

Ну що ж, тепер вам відомо, що таке дрон! Технологія цих безпілотних літаючих апаратів продовжує вдосконалюватися, тож можна впевнено сказати, що використання дронів також буде зростати. Ними досить легко керувати, і для цього не потрібно мати спеціальне посвідчення (як, наприклад, посвідчення водія). Це чудове джерело розваг, яке вже оцінили люди по всьому світу!