психологічний тест

Від природи ми всі маємо нігті різної форми: від широких і квадратних до маленьких і вузьких. Але чи могли ви подумати, що це якимось чином впливає на ваш характер? А між тим, цей зв’язок існує, і по нігтях можна багато чого розповісти про людину!

Ми знайшли для вас цікавий психологічний тест, заснований на природній формі ваших нігтів. Обирайте форму, максимально наближену до вашої, і відкривайте таємні грані своєї особистості!

форми нігтів

©brightside.me

Широкі прямокутні нігті

широкий прямокутний ніготь

©brightside.me

Ви спокійна, прагматична, врівноважена і незалежна людина з широким кругозором. Ви дуже надійні й володієте загостреним почуттям відповідальності за свої слова і дії. Люди з цією формою нігтів – природжені лідери!

Маленькі квадратні нігті

маленький квадратний ніготь

©brightside.me

Такі нігті можна побачити у кмітливих і гнучких людей. Вони, як правило, дуже запальні, але при цьому швидко «відходять». Ці люди схильні бути жадібними й агресивними, а також можуть проявляти ревність.

Довгі вузькі нігті

довгий вузький ніготь

©brightside.me

Якщо ваші нігті мають таку форму, то ви досить егоїстична й розважлива людина. Ви любите розкіш і вимагаєте до себе уваги, а також схильні часто ображатися.

Короткі круглі нігті

короткі круглі нігті

©brightside.me

Короткі нігті характерні для запальних і нетерплячих людей, які, тим не менше, досить кмітливі. Чим коротші нігті, тим більш вимоглива така людина до себе і до інших. Вона завжди прагне йти своїм шляхом і є невиправним перфекціоністом.

Мигдалеподібні нігті

мигдалеподібний ніготь

©brightside.me

У вас ніжна романтична душа, і вам притаманні ідеалістичні погляди на життя. Вам подобається відчувати свою корисність, ви дуже сентиментальні й вас легко образити.

Трикутні нігті

трикутний ніготь

©brightside.me

Нігті у формі трикутника говорять про делікатну індивідуальність людини. Вона схильна до частих змін настрою і завжди знаходиться на межі нервового зриву. Такі люди ненавидять програвати і прагнуть бути відомими.

Як ви вважаєте, чи правдивий цей психологічний тест? Ваша форма нігтів відповідає нашому опису? Розкажіть про цю статтю друзям, нехай і вони дізнаються щось нове про свою особистість!

За матеріалами: brightside.me