притча про знаки зодіаку

Казки, міфи і притчі найкраще допомагають передати суть предметів і явищ, навіть найскладніших. Одна з них – красива притча про знаки Зодіаку, а саме про божественні дарунки, якими обдарував їх Творець.Отже, давним-давно, ще на зорі створення світу Бог оглянув Землю і зазначив, що вона дивовижна. А потім Він покликав дванадцять своїх прекрасних дітей і вклав у кожного з них насіння людського життя. Кожна дитина виходила на крок уперед і отримувала свій божественний дарунок.

Овен

овен

©localsearchweb.ch

Спочатку вийшов Овен, і Господь сказав йому:

«Тобі, Овне, Я найпершому даю насіння життя і честь посадити його. Ти будеш першим, хто засіє грунт людського розуму Моєю Ідеєю. Але це не твоя робота – живити Ідею або досліджувати її. Твоє життя – це дія, і єдиною дією, яку Я тобі заповідаю, є спонукання людей усвідомлювати Моє Творіння. За твою гарну роботу Я дарую тобі почуття Власної Гідності».

І Овен відступив назад на своє місце.

Телець

телець

©localsearchweb.ch

Потім Бог звернувся до Тельця:

«Тобі, Телець, Я даю силу доглядати за насінням і вирощувати молоді пагони. Твоя робота дуже значна і вимагає неабиякого терпіння, так як ти повинен закінчити все, що було розпочато, – інакше насіння пропаде даремно. Ти не повинен сумніватися, міняти коней на переправі або покладатися на інших в тому, що Я прошу зробити тебе. За це Я даю тобі дар Сили. Використовуй її мудро».

І Телець тихо ступив назад на своє місце.

Близнюки

близнюки

©localsearchweb.ch

Потім на крок вперед вийшли Близнюки, і Бог звернувся до них:

«Вам, Близнюки, Я даю питання без відповідей, щоб ви могли прищепити всім людям допитливість, цікавість до світу і розуміння того, що людина бачить навколо себе. Ви ніколи не дізнаєтеся, чому люди говорять або слухають, але в своєму пошуку відповідей виявите Мій дар Знання».

І Близнюки відступили назад на своє місце.

Рак

рак

©localsearchweb.ch

Підійшла черга і Раку отримати своє завдання, тож Господь промовив:

«Тобі, Рак, Я даю завдання наповнити серця людей емоціями. Моя Ідея полягає в тому, щоб ти навчив їх плакати і сміятися; щоб все, що вони бачать і про що думають, розвивало повноту їхніх почуттів. Для цього Я даю тобі дар Сім’ї, щоб повнота почуттів могла розмножуватись».

І Рак відступив назад на своє місце.

Лев

лев

©localsearchweb.ch

Лев теж отримав своє завдання від Всевишнього:

«Твоя задача, Леве, демонструвати світові Моє Творіння у всьому його блиску. Але ти повинен завжди пам’ятати про те, що це Моє Творіння, а не твоє, щоб не загордився. Бо якщо ти забудеш це, люди будуть зневажати тебе. В роботі, яку Я даю тобі, багато радості, якщо тільки ти будеш робити її добре. Для неї Я даю тобі дар Честі».

І Лев відступив назад на своє місце.

Діва

діва

©localsearchweb.chПрийшла черга Діви отримати своє напуття:

«Тебе, Діво, Я прошу дослідити все те, що людина зробила з Моїм Творінням. Ти повинна уважно розглядати її методи і нагадувати про її помилки, щоб завдяки тобі Моє Творіння могло вдосконалюватися. Щоб робити це, Я дарую тобі Чистоту Мислення».

І Діва відступила на своє місце.

Терези

терези, ваги

©localsearchweb.ch

Потім Господь звернувся до Терезів:

«Вам, Ваги, Я даю місію служіння, щоб людина могла пам’ятати про свої обов’язки по відношенню до інших, щоб навчилася співпраці і об’єктивному погляду на результат своїх дій зі сторони. Я буду спрямовувати вас туди, де є розлади. А за ваші зусилля дам вам дар Любові».

І Ваги відступили на своє місце.

Скорпіон

скорпіон

©localsearchweb.ch

Вийшов уперед Скорпіон і також отримав свій дарунок:

«Тобі, Скорпіоне, Я даю дуже важке завдання. Ти отримуєш здатність проникати в розум людей, глибоко розуміти їхню суть, але Я не дозволяю тобі говорити про те, що ти дізнався. Ти багато разів відчуєш біль через те, що дізнаєшся, відвернешся від Мене і забудеш, що це не Я, а збочення Моєї Ідеї викликає твій біль. Ти будеш бачити так багато в людині, що пізнаєш її як тварину, і будеш так боротися з тваринними інстинктами в собі, що можеш втратити свій шлях. Але коли ти, нарешті, прийдеш до Мене назад, Скорпіоне, у Мене буде для тебе вищий дар Мети».

І Скорпіон відступив на своє місце.

Стрілець

Знак Зодіаку Стрілець

©localsearchweb.ch

Тоді Господь звернувся до Стрільця:

«Тебе, Стрілець, Я прошу навчити людей сміятися, бо неправильно розуміючи Мою Ідею і невірно сприймаючи світ, вони стають жорстокими. Через сміх ти повинен дати людям надію, а через надію повернути їх до Мене. Ти будеш торкатися до багатьох життів хоча б тільки на мить, і будеш відчувати неповторність кожного життя, якого ти торкаєшся. Тобі, Стрілець, Я даю дар Безмежного Достатку, щоб ти міг дотягнутися до кожного темного кутка і принести туди світло».

І Стрілець відступив назад на своє місце.

Козеріг

Прийшла черга Козерога отримати свій дар:

«Тебе, Козеріг, Я прошу навчити людей працювати. Твоє завдання не просте, тому що іноді ти будеш відчувати важкість всього світу на своїх плечах. І для виконання твоєї благородної місії Я вкладаю всю Відповідальність людства в твої руки».

І Козеріг відступив назад на своє місце.

Водолій

водолій

©localsearchweb.ch

Потім вийшов уперед Водолій, до якого Господь звернувся з такими словами:

«Твій дар, Водолію, полягатиме в баченні майбутнього, щоб допомагати людям побачити нові можливості. Часом ти будеш відчувати біль самотності, так як Я не дозволяю тобі уособлювати Мою Любов. Але, щоб ти міг показати людям перспективи і можливості, Я даю тобі дар Свободи, щоб ти міг продовжувати служити людству, навіть коли тебе не будуть розуміти і просити про це».

І Водолій відступив назад на своє місце.

Риби

риби

©localsearchweb.ch

Нарешті настав час і дванадцятій дитині вийти наперед:

«Вам, Риби, Я даю найбільш важке з усіх завдань. Я прошу вас зібрати всю печаль людства і повернути її Мені. Ваші сльози будуть Моїми сльозами. Печаль і біль, яку ви будете відчувати, це результат неправильного розуміння людиною Моєї Ідеї, але ви повинні дати людям співчуття, щоб вони не впадали у відчай і намагалися знайти правильний шлях знову і знову. За це найважче з усіх завдань Я даю вам найбільший з усіх дарів. Ви будете єдиними з Моїх дванадцяти дітей, які розуміють Мене. Але цей дар розуміння тільки для вас, і коли ви спробуєте простягнути його людству, ніхто не буде вас слухати».

І Риби відступили на своє місце.

І тоді Бог сказав:

«Кожен з вас отримав частину Моєї Ідеї. Ви не повинні помилково приймати цю частину за всю Мою Ідею або намагатися обмінятися частинами один з одним. Бо кожен з вас є цілісним, але ви не дізнаєтеся цього, поки ви всі не будете Єдині. Тільки тоді цілісність Моєї Ідеї буде розкрита кожному з вас».

Ось така красива притча про знаки Зодіаку. А ви впізнали в ній себе та свій дар?

За матеріалами

Читайте також: Не склалися зірки, або що заважає щастю різних знаків Зодіаку