Проблеми з свекрухою

Ніякі стосунки не є досконалими, але стосунки невістки і свекрухи традиційно є більш напруженими, ніж відносини між іншими родичами. Але як би важко не було жінці, в чию сім’ю постійно втручається бажаюча все контролювати свекруха, вона повинна намагатися згладжувати всі гострі кути – якщо, звичайно, хоче зберегти свій міцний шлюб.

Хоча це може здатися важким, але створення гармонійних стосунків з матір’ю вашого чоловіка можливе. Зусилля для цього повинні докласти і ви, і ваш чоловік, а в результаті задоволеними залишаться всі. Отже, якщо у вас проблеми з свекрухою, то сайт marriage.com радить діяти наступним чином:

1. Будьте командою зі своїм чоловіком

Ви і ваш чоловік – це команда, яка повинна грати злагоджено. Не варто вносити розбрат, примушуючи чоловіка обирати між вами та вашою свекрухою, чи будь-яким іншим з його близьких членів родини. Коли ви одружені, ви завжди повинні пам’ятати про зв’язок, який ваш партнер має з матір’ю. Постарайтеся зрозуміти і прийняти їхні відносини.

2. Встановіть межі

Все на світі має свої межі. Коли ви одружені, у вас є власне сімейне коло, і є право мати мир, любов і розуміння з вашим чоловіком в цьому маленькому колі. Ви маєте право більше або менше ігнорувати будь-кого, хто втручається в гармонію встановленого внутрішнього кола. У вас є власні сімейні цінності, і ніхто не має права коментувати їх, особливо якщо це токсичні особи. Якщо ваша свекруха постійно втручається, не впускайте її поганих слів до свого серця. Вам може захотітися вступити з нею у сварку, але цього робити не можна, так як це тільки погіршить ситуацію. Встановіть межі з самого початку вашого шлюбу. Це робить справи набагато простішими в майбутньому.3. Говоріть зі своїм чоловіком

Щоб відбити негатив, який виходить від вашої свекрухи, ви повинні більше говорити зі своїм чоловіком. Зробіть його свідомим того, що відбувається, тому що в більшості випадків він навіть не має уявлення про те, які пристрасті насправді вирують між вами та його матір’ю. Не сваріться з свекрухою, особливо в присутності чоловіка, але дайте їй зрозуміти, що він завжди стоятиме поруч з вами.

4. Спробуйте побачити все з її точки зору

Щоб прийняти той факт, що ваша свекруха ніколи не зможе прийняти вашу поведінку або спосіб життя, потрібен певний ступінь зрілості і спокою. Так, вона любить вашого чоловіка, але це не означає, що вона також повинна полюбити і вас. І хоча в більшості випадків вашого спілкування вона може видаватися вам справжнім монстром, намагайтеся посміхатися і підтримувати свій високий моральний дух. Перед кожною зустріччю налаштовуйтеся на позитивний настрій і не чекайте від неї того, чого вона не зможе вам дати.

Проблеми з свекрухою

©Yahoo

5. Вмикайте свій розум

Коли ваші стосунки з свекрухою стають занадто напруженими, а ваш чоловік не в змозі чимось допомогти, залишається єдиний варіант – захищати себе самій. Не будьте неввічливою, не будьте занадто суворою, але не дозволяйте себе ображати. Ключовим моментом тут є побудова стратегії та відповідного вирішення ситуації.

Проблеми з свекрухою виникають практично у кожній сім’ї, особливо в перші роки подружнього життя. Але все можна вирішити мирно! Зберігайте спокій, не давайте емоціям керувати вами, але й не дозволяйте свекрусі переступати межі. Пам’ятайте, що образивши її, ви образите і свого чоловіка, тому поводьтеся гідно і виважено.

Читайте також: Чого хочуть жінки від чоловіків: 6 простих речей, які ви можете їм дати