онлайн шопінг

Завдяки сучасним технологіям та інтернету тепер будь-який товар можна придбати, не виходячи з дому. Достатньо мати під рукою смартфон або ноутбук і трохи вільного часу! Але багато людей досі не поспішають робити покупки онлайн, обираючи звичайні походи до фізичних магазинів.

Покупки в інтернеті, звісно, мають певні недоліки. Але їхні переваги значно суттєвіші! Тож далі розберемо всі плюси і мінуси онлайн-шопінгу.

Недоліки шопінгу в інтернеті

Дійсно, онлайн-шопінг має свої недоліки:

 • протестувати, помацати та оглянути товар при оформленні замовлення неможливо;
 • потрібен швидкий інтернет та стабільне з’єднання;
 • потрібно чекати доставку;
 • є ризик натрапити на шахраїв;
 • якщо товар не підійде з якихось причин, його дискомфортно повертати або обмінювати;
 • потрібно оплачувати доставку.

Це достатньо серйозні недоліки, але переваг в онлайн-покупках набагато більше. Про них далі і розкажемо.

онлайн шопінг

Чому потрібно робити онлайн-покупки

Купувати в інтернеті зручно, вигідно і легко! І ось чому:

 1. Значно більший асортимент. На складах у продавців зберігається величезна кількість товарів. В одній категорії можуть бути сотні різних моделей. Заради цікавості зайдіть на Алло і виберіть, наприклад, смартфони, ноутбуки чи електросамокати. Ви здивуєтеся, скільки є пропозицій! До речі, в цьому інтернет-магазині можна придбати практично все – від косметики та засобів гігієни до мотоблоків і квадроциклів.
 2. Немає черг. В звичайному магазині вам доведеться чекати, доки консультант обслужить всіх клієнтів, що прийшли раніше. А вишенькою на торті буде те, що попередній покупець придбає товар, який хотіли ви!
 3. Пошук товару здійснюється в сотні разів швидше. Для цього вам потрібно всього лише вказати необхідні критерії пошуку, а потім переглянути пропозиції. Старим способом можна обійти і десять магазинів у різних районах міста. І все рівно стовідсоткової гарантії, що ви знайдете потрібну річ, немає.
 4. Можна ознайомитися з усіма характеристиками. В описах, зазвичай, розписані характеристики до найменших подробиць. Це дає можливість оцінити товар за хвилину! Також можна порівняти кілька моделей і вибрати найкращу.
 5. Купувати можна в будь-якому інтернет-магазині країни. Неважливо, де знаходиться склад. При оформленні ви вказуєте адресу відділення транспортної компанії або власну адресу для доставки кур’єром. І вже через кілька днів придбана річ буде у вас.
 6. Економія коштів. По-перше, в інтернеті завжди можна знайти товар, що коштує дешевше, ніж у звичайному магазині. По-друге, в каталозі продавця завжди видно всі акційні знижки. І по-третє, ви просто зекономите гроші, які могли б витратити на пальне або оплату проїзду в громадському транспорті чи таксі.
 7. Замовлення приймаються в будь-який час доби. Неважливо, коли до вас прийшла думка купити щось – хоч о другій годині дня, хоч о другій годині ночі. Ви просто берете смартфон чи ноутбук, шукаєте потрібну річ і оформлюєте замовлення. Воно буде збережене в системі, а наступного дня працівники онлайн-магазину продовжать подальшу обробку та підготовку товару до відправки чи видачі.

До речі, в магазині Алло можна замовити товар через інтернет, а отримати в будь-якій фізичній точці продажу. Це дасть вам можливість скористатися всіма перевагами та уникнути недоліків онлайн-шопінгу.