Перманентний макіяж

Перманентний макіяж – це порівняно нова галузь в сфері краси. Проте розвивається вона дуже швидко, а сама процедура набуває все більшої популярності!

Спеціально для тих, кому в прямому сенсі «і хочеться, і колеться», ми підготували невеличкий гід-пояснення основних тонкощів цієї техніки.

Що таке перманентний макіяж

Перманентний макіяж є різновидом косметичного татуювання, коли барвник за допомогою голки вноситься під верхній шар дерми. Пігменти для цієї процедури виготовляються з мінеральних та органічних матеріалів і здатні втримувати колір від 12 до 18 місяців, після чого ви можете поновити чіткість ліній підтримуючою процедурою. Це можна назвати довготривалим мейк-апом, який не змивається.

Перманентний макіяж часто плутають з татуажем, але між ними є певні відмінності. Під час татуажу голка проникає під шкіру доволі глибоко, що дає більш насичений колір, від якого потім складно позбутися. При процедурі ж перманентного макіяжу зачіпаються тільки верхні шари шкіри, тому це відчувається менш болісно і виглядає набагато природніше. В процесі роботи майстри використовують професійне обладнання та додаткові засоби, які продаються в спеціалізованих магазинах, наприклад https://pmtaty.com.ua.

перманентний макіяж

Для чого потрібен перманентний мейк-ап

Існує думка, що перманентний макіяж є повноцінною заміною декоративного, тому його щасливі власниці можуть просто забути про необхідність фарбуватися щодня. Але це не так! Після процедури перманентного макіяжу ви отримуєте лише базу, коли ваші губи або брови будуть тільки злегка підкресленими. Щоб вибігти в магазин або на прогулянку, цього буде достатньо: ви матимете свіжий і природний вигляд. Але для вечірнього виходу потрібно буде наносити повноцінний мейк-ап.

Головною перевагою, яку дає перманентний макіяж, є значна економія часу. Також процедура вдало приховує незначну асиметричність брів чи контурів губ. Виконують перманентний мейк і на повіках – на них малюють стрілки або тоненьку лінію вій.

Ризики перманентного макіяжу

Багато потенційних клієнток салонів краси сумніваються, чи варто погоджуватися на таку процедуру, тому питають про можливі ризики та небажані наслідки цієї техніки. Ось головні з них:

  • Так як пігмент вноситься під епідерміс, зрозуміло, що шкіра при цьому травмується. Однак це пошкодження незначне, його можна порівняти з легкою подряпиною. В більшості випадків шкіра заживає дуже швидко і без жодних слідів. Болючих відчуттів при цьому майже немає, а для найбільш чутливих ділянок, таких як повіки, проводиться додаткове обезболювання.
  • Ще один поширений жіночий страх, пов’язаний з процедурою – це можливість занести інфекцію або заразитися захворюваннями, які передаються через кров, наприклад гепатитом. Однак у хорошого спеціаліста цей ризик нульовий, адже висококласні професіонали завжди використовують одноразові голки, рукавички та обов’язково стерилізують робочі прилади.

То чи варто наважуватися на перманентний макіяж? Якщо ви втомилися витрачати половину зарплати на базову косметику і кожного ранку проводити по годині перед дзеркалом, то це може врятувати вас. Але перед записом на процедуру обов’язково проведіть невеличке дослідження і виберіть спеціаліста, який має відповідну підготовку, досвід та ліцензування. Завдяки ретельній підготовці до цього кроку ви отримаєте чудовий результат, яким будете насолоджуватися впродовж довгих місяців!

Читайте також: Припиніть негайно! 10 шкідливих звичок, що викликають передчасне старіння жінки