яхта

Коли, нарешті, закінчується зима і настають теплі сонячні дні, усім нам хочеться швидше втекти із галасливого й неспокійного мегаполіса ближче до мальовничих та романтичних пейзажів. Немає значення, збираєтеся ви провести час у сімейному колі чи у компанії із друзями: незабутнє дозвілля вам забезпечить оренда яхт!

Існує стійкий стереотип про те, що прокат яхти в Києві – це дуже дороге задоволення, яке доступне тільки найбільш заможним людям. І при цьому багато хто з нас готовий віднести значну суму до пафосного ресторану, щоб сплатити за організацію урочистості, яка часто закінчується рутинним та нудним застіллям.

Замовити яхту для захоплюючої прогулянки по Дніпру з оглядом навколишніх краєвидів сьогодні можна всім охочим. Вигідні пропозиції передбачають не лише річкову прогулянку, а й можливість проведення будь-якої урочистості.

Переваги річкових прогулянок

Яхти в Києві сьогодні мають очевидні переваги перед традиційним проведенням урочистостей різного масштабу.

Ви обов’язково оціните безперечні переваги таких прогулянок:

  • можливість насолодитися панорамними краєвидами Дніпра та української столиці;
  • отримання яскравих емоцій та незабутніх спогадів;
  • різноманітний вибір локацій для проведення оригінальної фотосесії;
  • великий вибір дозвілля – від влаштування фуршету до проведення водних розваг;
  • можливість поєднати прогулянку з прийомом сонячних ванн, купанням та риболовлею;
  • високий рівень комфорту та безпеки сучасних плавзасобів;
  • доступна вартість.

Сучасні яхти можуть вмістити досить велику кількість людей, вони мають сучасне оснащення та усі вигоди. Якщо ж у ваших планах є романтична подорож лише для двох, ви також зможете вибрати яхту. Це найкращий спосіб переконати свою дівчину у глибині почуттів та серйозності намірів!

Під час перебування на яхті ви можете замовити святкування будь-якої урочистості. Це може бути день народження, весілля, зустріч з колишніми однокласниками, корпоратив компанії, дівич-вечір, останній дзвоник чи інші заходи.

Дніпро, Київ

Де вигідно орендувати яхту

Доступна вартість оренди уже не сприймається як міф, але є реальністю сьогодення. Хоча в наші дні багато компаній надають подібні послуги, необхідно підходити до вибору уважно і відповідально. Це врятує від прикрощів та розчарувань.

На етапі вибору яхти варто звернути увагу на місткість плавзасобу, модель судна, наявність додаткового забезпечення, рівень комфорту та безпеки. Для того, щоб отримати найбільш чітке враження про судно, бажано подивитися на плавзасіб «вживу».

Великий вибір сучасних яхт, які відповідають усім необхідним вимогам, надає компанія Katera.Ua. Тут ви завжди зможете вибрати яхту як для відпочинку у тихому сімейному колі, так і для солідної компанії. Більш детально з умовами оренди можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.