Масаж обличчя

Масаж обличчя – це процедура, яку ви можете робити як самостійно, так і за участю кваліфікованого фахівця. Ця техніка передбачає стимулювання певних точок на обличчі, шиї та плечах, що веде до чудових результатів: ви будете виглядати й почуватися набагато краще.

Якщо до цього часу ви ще не практикували цієї корисної процедури, значить, настав час змін! Ми знайшли аж 7 причин розпочати регулярно робити масаж обличчя, тому не зволікайте: записуйтесь на онлайн курси масажу і починайте омолоджуватися якнайшвидше!

1. Зменшення проявів старіння

Головна перевага масажу обличчя полягає у його здатності покращувати загальний стан шкіри. Одне з наукових досліджень, проведене в 2017 році, вивчало ефективність масажу обличчя, виконуваного за допомогою стимулюючого масажного пристрою. Протягом тижня учасники дослідження застосовували цей антивіковий пристрій в поєднанні з кремом для обличчя та шиї. В комбінації з масажем ефект від крему значно посилювався – зморшки розгладжувалися, а рельєф шкіри вирівнювався.

2. Нормалізація синусового тиску

Якщо у вас не інфекційний випадок або гостра стадія гаймориту, масаж допоможе зняти синусовий тиск, застійні явища та зменшити загальний дискомфорт. Також легкий масаж пазух допоможе відвести слиз, покращить кровообіг та зменшить головний біль.

масаж обличчя

©universityobgynassoc.co

3. Менше вугрів

Стимуляція шкіри за допомогою масажу буде корисною для тих, хто страждає на вугрі. Конкретних досліджень в цьому напрямку поки що мало, але ви можете спробувати масаж на невеликій ділянці шкіри. При цьому дійте м’яко і уникайте різких рухів, особливо в чутливих місцях.

4. Полегшення дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба

Люди, які страждають від дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), часто відчувають дискомфорт, а саме головний біль, біль у щелепах або вухах. За даними клініки Клівленда (Cleveland Clinic), тригерний масаж сприяє зняттю напруження, запалення та болю у щелепних м’язах. Звісно, такий вид масажу краще довірити професіоналу, який має всебічне розуміння мускулатури СНЩС.

5. Більш сяюча та молода шкіра

Масаж обличчя – це впевнений крок до красивої сяючої шкіри! Дослідження 2002 року показали наступні результати:

  • 59 % жінок, які робили масаж обличчя, вказали на відчуття свіжості та омолодження;
  • 54 % учасниць повідомили про покращення еластичності шкіри;
  • 50 % відчували ефект ліфтингу.

Стимулювання м’язів обличчя за допомогою масажу справді допомагає підтягнути шкіру та покращити кровообіг, що відразу позитивно відображається на вашій зовнішності.

6. Посилення шкірного кровотоку

Використання масажного валика для обличчя дуже добре впливає на кровотік шкіри, що робить її кращою на вигляд. Згідно з дослідженням 2018 року, у людей, які масажували обличчя спеціальним масажним валиком протягом п’яти хвилин, збільшувався приплив крові до цієї ділянки після масажу.

ролик для масажу

©unsplash.com

7. Краще загоювання рубців

Якщо у вас на обличчі є шрам на стадії загоєння, масаж рубцевої тканини може бути дуже корисним. Він покращує кровотік, розслаблює прилеглі ділянки шкіри та згладжує нерівності. Також масаж може полегшити біль та свербіж.

Щоб скористатися всіма перевагами цієї корисної процедури, потрібно дотримуватися певних правил. Перед тим, як робити масаж обличчя самостійно, потрібно очистити лице та руки, також рекомендовано використовувати косметичну олійку або крем. Якщо ж ви хочете вирішити конкретні медичні проблеми (вугрі, дисфункція СНЩС, рубці), краще звернутися до професіоналів. Або ж самому навчитися робити якісний масаж на спеціальних курсах!

Масаж обличчя – це чудовий спосіб отримати лікувальний та омолоджуючий ефект для своєї шкіри. Спробуйте й переконайтеся!

За матеріалами: healthline.com