Християнські цитати

Слово має велику силу. Іноді вчасно почутий чи прочитаний вислів може надихнути, допомогти знайти вихід із непростої ситуації або прийняти складне рішення. І саме християнські цитати про головне можуть впоратися з цим найкраще!

Ми підготували велику добірку влучних християнських висловлювань, актуальних у всі часи. Читайте, перечитуйте, зберігайте в закладки та діліться з друзями!

Християнські цитати про життя

Християнські цитати картинки

«Тактика Духу Божого полягає в тому, щоб менше думати про погане і більше про хороше; розуміти, що якщо на шляху постане хрест, то це всього лише маленький хрест, а якщо зустрінеться милість, то це буде велика милість»
Мартін Лютер

«Дивишся навколо – отримаєш стрес, дивишся на себе – будеш в депресії, дивишся на Ісуса – знайдеш спокій»
Коррі Тен Бум

«Стати успішним і щасливим дуже просто: достатньо запросити в своє життя Бога»
Автор невідомий

«Христос – джерело життя. Рiка, вiдрiзана вiд джерела, швидко висихає, тратить силу і мiць. Земля без сонця тратить плiднiсть, а риба без води гине. Так i людина без Бога»
Іван Луцик

«Бог дав нам очі, щоб споглядати Його творіння. Бог дав нам вуха, щоб слухати Його. Бог дав нам уста, щоб прославляти Його. Бог дав нам руки, щоб все робити для Його слави!»
Автор невідомий

«Всі ми живемо заради чогось і підкоряємося цьому істинному володареві свого життя. Якщо цей володар – не Бог, нас чекає нескінченне пригнічення»
Тім Келлер

«Не говори Богу, що в тебе є проблема, а скажи проблемі, що в тебе є Бог!»
Автор невідомий

«Живи просто, по совісті, пам’ятай завжди, що Господь бачить, а на інше не звертай уваги»
Анатолій Оптинський

Християнські цитати про любов

Християнські цитати картинки

«Любов змінює саму сутність речей і нерозлучно приносить з собою всі блага»
Іоанн Златоуст

«Любити когось і захоплюватися кимось, крім себе, – крок до повного духовного краху. Однак справжнє духовне оздоровлення не прийде до нас доти, доки ми будемо любити щось і схилятися перед цим чимось більше, ніж ми любимо Бога і схиляємося перед Ним»
Клайв С. Льюїс

«Завжди дій тільки в Любові, з Любові і з Любов’ю. Знайди в серці Любов – і знайдеш все»
Симеон Афонський

«Несправедливо любити хороше і покинути Того, Хто дав це хороше»
Августин Аврелій

«Любов до ближнього обмежена тим, наскільки кожна людина любить саму себе»
Августин Аврелій

«Ніде й ніколи не може бути іншого джерела щастя, крім Любові»
Симеон Афонський

«Богу зовсім не потрібні наші роздуми – Йому потрібна наша любов»
Філіп Янсі

«Таємниця любові до людини починається в той момент, коли ми на неї дивимося без бажання нею володіти, без бажання над нею володарювати, без бажання якимось чином скористатися її дарами або її особистістю, – тільки дивимось і вражаємось тій красі, що нам відкрилась»
Митрополит Антоній Сурозький

Читайте також: 10 фактів про Любомира Гузара та його найкращі вислови і цитати

Вислови про Біблію та Слово Боже

Християнські цитати картинки

«Приділяйте час для читання Слова Божого… Його (Бога) Слово є світло, життя, здоров’я і сила. Якщо ви не будете годувати свій дух Словом, то не зможете досягти вищого покликання і робити те, що правильно»
Робертс Ліардон

«Зараз моя єдина розрада – це Євангеліє. Я читаю його щодня і щогодини»
Тарас Шевченко

«Слова Біблії наповнюють мене подивом, святість Євангелія говорить моєму серцю. Погляньте на книги філософів, які вони незначні супроти Біблії. Чи можливо, щоб така дивовижна і разом з тим проста книга була справою рук людських?»
Жан-Жак Руссо

«Віруючий, який не живить свою душу Божим Словом і не має спілкування в Божій присутності, стає полоненим обставин. Його мислення засноване на емоціях, і діє він імпульсивно, під впливом сьогохвилинних обставин»
Джон МакАртур

«Читання Біблії дає завжди найправдивішу розраду. Не знаю нічого, з чим можна було б її порівняти. І Старий, і Новий Завіт однаково зміцнюють душу»
Вільгельм фон Гумбольдт

«Така велика моя повага до Біблії, що чим раніше мої діти почнуть її читати, тим більше я буду впевнений, що вони стануть корисними громадянами своєї країни і шанованими членами суспільства»
Джон Адамс

«З ранньої юності я був зачарований Біблією. Мені завжди здавалося і здається зараз, що вона є найбільшим джерелом поезії всіх часів. Біблія подібна до природи, і цю таємницю я намагаюся передати»
Марк Шагал

«Біблія проходить по всьому світу звичайними кроками і входить в країну за країною, щоб усюди знайти своїх. Вона навчилася говорити до серця людини на сотнях мов»
Генрі Ван Дейк

«Є тільки одна книга – це Біблія»
Вальтер Скотт

«Я часто схиляв мої коліна перед Богом, спонукуваний сильним переконанням, що ні до кого іншого я не можу звернутися в моїй потребі. Я вірю, що Біблія – найкращий дар Божий людині. Все прекрасне від Спасителя світу передається нам через цю Книгу»
Авраам Лінкольн

Нехай ці християнські цитати стануть для вас орієнтиром у житті!

Використані зображення: Depositphotos.com

Давайте будемо на зв’язку! Підписуйтеся на наші сторінки у FacebookInstagram та Pinterest – будемо раді бачити вас у нашій спільноті!