Соломія Наум

Як ви уявляєте собі типовий марафон схуднення? Швидше за все, бачите його виснажливим періодом, коли потрібно повністю відмовитися від смачненького і безрадісно гіпнотизувати стрілку ваги. Якщо так, значить, настав час ламати стереотипи, тому що худнути можна смачно і з задоволенням! А допоможе в цьому Соломія Наум – популярна інста-блогерка і організатор ефективних програм зменшення ваги.

Спеціально для сайту «Твій Світ» Соломія розповіла про те, як вона допомагає жінкам худнути смачно, отримувати та утримувати чудову фігуру та в результаті змінювати життя на краще.

Досьє: Соломія Наум, дієтолог-нутриціолог та організатор всеукраїнських марафонів і програм схуднення. Створила ефективну систему надання послуг як у фітнес-центрах, тільки онлайн: персональний підбір меню, тренування у прямому ефірі, лекції та мотивація від різних спеціалістів (дієтолога, психолога, б’юті-експерта, масажиста, жіночого коуча). Разом з командою успішно провела 35 Всеукраїнських марафонів стрункості і зробила планету легшою на 24 тонни, а фігуру мрії з її подачі вже отримали понад 6000 учасниць.
Сторінки в соцмережах: instagram.com/fitfoodsolomia, facebook.com/naumsolomia/

учасниці марафону схуднення

Про себе та вибір професії

Я народилась у сім’ї, де була схильність до зайвої ваги, тому вже з дитинства цікавилася темою здоров’я та схуднення. Після закінчення університету відкрила власний жіночий фітнес-клуб. Проте з часом життя внесло свої корективи, тому роботу у клубі я припинила і створила ефективну систему схуднення для жінок, але онлайн. З початком епідемії коронавірусу кількість охочих худнути, не виходячи з дому, різко зросла. Тоді я зібрала команду і ми почали надавати онлайн-послуги схуднення для всіх україномовних жінок, незалежно від географії. На сьогодні з нами худнуть жінки з 23 країн світу!

Що стосується моєї власної ваги, то я ніколи не дозволяла собі набирати зайвого, але маю досвід схуднення на 7 кг. Робила тоді саме те, що сьогодні раджу учасницям марафонів: харчувалася правильно, згідно свого меню, регулярно тренувалася тощо. Головне – не втрачати мотивацію і худнути з задоволенням! Зі свого досвіду запевняю вас, що це цілком можливо.

Соломія Наум, марафон схуднення

Що таке марафон схуднення та як все відбувається

Кожний наш марафон схуднення – це не просто спільнота, у якій худнуть. Тут жінки змінюють свої харчові звички, спосіб життя та навіть мислення! А допомагають їм у цьому справжні фахівці своєї справи – дієтолог, психолог, лікар, тренер, коуч, б’юті-експерт, всього понад 10 спеціалістів.

На наших марафонах ви отримуєте:

  1. Підбір індивідуального меню під потреби вашого організму та корекцію меню впродовж марафону. У нас діє 10 видів меню, які змінюються щомісяця!
  2. Комфортні групи супроводу від 10 до 60 учасників. Ви можете обрати зручний для себе формат участі, наприклад, проходити кілька марафонів в одній і тій же групі зі своєю подругою. До речі, у нас вже традиційно панує дружня атмосфера – учасниці мають хороші стосунки між собою, до нас приходять цілими сім’ями, компаніями подруг, або ж заводять нових друзів на марафоні.
  3. Гнучку систему участі: від анонімного проходження марафону до варіанту, де ми будемо контролювати кожен ваш прийом їжі, тренування та вагу.
  4. Ефективну бальну систему мотивації та подарунки для десяти учасниць з найкращими результатами.
  5. Відсутність прив’язки до часу чи місця. Всі матеріали марафону ми зберігаємо у записі, тому ви можете дивитися їх чи тренуватися коли завгодно.

Я, як організатор програм схуднення, постійно вдосконалюю свої знання з дієтології, вивчаю психологію і практикую виключно індивідуальний підхід до кожної учасниці. Велику увагу приділяю підбиранню спеціалістів, з якими працюю, та досконало планую кожен день, кожен етап схуднення учасниці. Приготуйтеся до проведення серйозної психологічної роботи: на вас чекатимуть завдання, мотиваційні аудіо, відео, фільми – все для того, щоб допомогти вам змінити установки та дозволити собі кращу якість життя.

Наші марафони – це не тільки про схуднення. Це марафони росту, розвитку та стрункості!

Про власні рецепти схуднення зі смаком

Окрім того, що займаюся схудненням інших, я також слідкую і за своєю фігурою. Проте я гурман і дуже люблю смачно поїсти! Вважаю, що від їжі людина отримує задоволення, тому відмовлятися від смачненького під час схуднення неправильно й неприродно. Саме тому я ніколи не працювала з дієтами і не робила різких обмежень для учасниць програм схуднення. Натомість розробляю смачні дієтичні рецепти, в яких продукти грамотно поєднуються відносно цілі схуднення.

Мої дівчата худнуть на корисних смачних сиркових десертах, ватрушках з сиру, пп-десертах, рибці з вершками та шпинатом, різноманітних овочевих запіканках та інших смаколиках.

Велике значення має те, як ми готуємо та поєднуємо інгредієнти. Корисні продукти, правильні методи приготування та цікаві рецепти роблять меню для схуднення дуже смачним! Моя мета полягає в тому, щоб учасниці змінили свої харчові звички, полюбили корисну їжу і харчувалися так надалі, після закінчення проекту схуднення.

Соломія Наум, марафон схуднення

Про учасниць марафонів та їхні результати

Учасниці моїх марафонів – це звичайні українки, які через певні обставини забули про те, що вони є прекрасними жінками. Хтось присвятив себе сім’ї, хтось кар’єрі, хтось просто з віком припинив турбуватися про себе, а хтось взагалі ніколи не дбав, тому що перейняв шкідливі звички харчування та патерни поведінки від своїх батьків. І моя основна ціль – не просто правильно призначити меню, але й нагадати жінці про її цінність, мотивувати любити себе, дбати про своє здоров’я: тіло й душу. Разом з нашими спеціалістами ми доносимо до учасниць важливість їхнього психологічного розвитку та роль щоденних заходів по догляду за собою. Регулярні тренування, правильне харчування, масаж тощо – все це необхідне для того, щоб повернути тілу красу та здоров’я.

На моїх проектах панує дружня, підтримуюча атмосфера, не існує таких запитів, на які ми б не могли дати відповідь. Жінки формують між собою дружню спільноту – ми всі різні, але ціль у нас одна

Тішить те, що наші учасниці показують фантастичні результати, втрачаючи від 5 кг до 60 кг! Звичайно, потрібно розуміти, що схуднення повинно відбуватися фізіологічно і поступово. Тож якщо ви хочете хороших результатів, потрібно працювати у середньому від 6 місяців до року, а в окремих випадках і більше. Зате після марафонів схуднення жінки часто навіть змінюють своє життя! Отримавши нове тіло, вони стають більш впевненими в собі. Дехто змінює роботу, хтось вагітніє (навіть якщо раніше не вдавалося), хтось розлучається, виходить з токсичних стосунків та починає нові, де панує любов та повага.

учасниці марафону схуднення

Як взяти участь у марафоні схуднення від Соломії Наум

Щоб стати учасницею, вам потрібно просто зареєструватися та заповнити таблицю персональних даних, у яких вказати всі свої показники (вік, ріст, вагу, стан здоров’я, препарати, які приймаєте, особливості харчування, цілі та очікування від участі, свою мотивацію та побажання щодо супроводу). А далі я підберу для вас меню, проконсультую і разом з командою буду супроводжувати щодня. В кінці проекту ви отримаєте рекомендації, як харчуватися далі, меню-закріплення, а також ми запропонуємо приєднатися до чату випускниць, де щодня ділимося рецептами страв для схуднення та електронними книгами рецептів. Тому що процес схуднення колись закінчується, а здоровий спосіб життя не повинен закінчуватися ніколи!

Фото з особистого архіву Соломії Наум
Спілкувалася Вікторія Чорній, спеціально для сайту «Твій Світ»

Бажаєте, щоб ми розповіли світові і вашу історію? Пишіть нам на пошту: tviysvit2017@gmail.com!