ідеальний інстаграм

Інстаграм – неймовірно популярна соціальна мережа, яка вже встигла захопити мільйони прихильників у всьому світі. Одні користувачі регулярно викладають сюди фото, збирають тисячі лайків і навіть заробляють великі гроші, інші – ведуть закритий профіль для власних приємних фотоспогадів. І всі ми мріємо про ідеальний Інстаграм, який приємно переглядати і перечитувати!

Хочете красиво оформити свій особистий профіль в Інстаграмі? Вам допоможуть поради SMM-експертів – фахівців, які професійно ведуть і просувають акаунти в соцмережах. Ось кілька лайфхаків, які вам точно згодяться!

1. Підберіть собі вдалий нікнейм

Нікнейм – це «ім’я» вашого профілю і перше, що впадає в око відвідувачам. Вдало підібрана назва повинна легко запам’ятовуватися, відображати вашу індивідуальність і бути свого роду візитівкою. Порівняйте, до прикладу, ніки @masha1111 і @Sporty-mommy. Перший нічим не вирізняється серед мільйонів інших і зовсім не дає уявлення про власницю акаунту, а от з другого вже зрозуміло, що блог веде активна матуся, яка займається спортом.

Запам’ятайте: якщо ви хочете залучити велику аудиторію, то ваш нікнейм для Інстаграм повинен привертати увагу відразу. В іншому випадку потенційні підписники оминуть вас, вважаючи, що не знайдуть в профілі цікавого контенту.

2. Ознайомтеся з основами фотографування

Інстаграм – мережа, розрахована в першу чергу на візуальне сприйняття. Тож якщо ви хочете мати багато підписників, потренуйтеся робити красиві світлини. Поцікавтеся, як красиво позувати для фото та поекспериментуйте з композицією. Особливу увагу звертайте на освітлення – бажано, щоб воно було природнім і м’яким, а не штучним. Зараз в інтернеті можна знайти багато інформації на цю тему, тому користуйтеся цією можливістю!

пози для інстаграму

©Pinterest

3. Пишіть змістовні дописи

Візуал візуалом, але важливість хороших текстів для Інстаграму ще ніхто не скасовував. Якщо на вашій сторінці будуть мега-красиві фото, але підписані однотипними і нецікавими висловами типу «Люблю неділю» чи «Їду на роботу», то росту підписників вам так і не побачити.

Подумайте, про що ви можете розповісти людям, чим їх зацікавити? Яку основну думку ви можете транслювати через свій блог? Не намагайтеся писати складні твори, просто ведіть легку приємну бесіду зі своїми читачами. Звертайте увагу на читабельність текстів: кожну нову думку виділяйте абзацом, не зловживайте смайликами і, звичайно, пишіть грамотно! З часом у вас сформується лояльна аудиторія, яка буде залишати багато лайків і коментарів.

4. Навчіться формувати гармонійну стрічку

З кожним роком з’являються нові тренди ведення Інстаграму, але одне залишається незмінним: ваша стрічка повинна мати гармонійний вигляд. Відкрийте свій профіль і подивіться на нього не в розрізі окремих фотографій, а в загальному. Постарайтеся об’єктивно оцінити візуальну подачу: як ваші фото поєднуються одне з одним, чи не дратують вони надлишком яскравих кольорів та предметів, чи передають ваш особистий стиль? Акаунт виглядатиме красиво лише тоді, коли він буде цілісним.

ідеальний інстаграм

5. Надихайтеся іншими!

Розвивайте свій смак постійно! Слідкуючи за популярними блогерами, які вам близькі, «підглядайте» у них свіжі ідеї щодо контенту та його подачі. Не просто переглядайте красиві фотографії, а аналізуйте: в який час зроблено конкретне фото, на чому акцентує увагу глядача і так далі. Найкращі ідеї можете використовувати і в своєму профілі – тільки не копіюйте все повністю, а адаптовуйте під себе. Іншими словами: крадіть, як митець!

Більше порад щодо того, як вести ідеальний Інстаграм, можна знайти тут. Слідкуйте за трендами, впроваджуйте свіжі фішки, вмикайте креатив – і зовсім скоро побачите чудовий результат, який сподобається і вам, і вашим підписникам!

Читайте також: Як зробити гарне селфі: 5 лайфхаків, що покращать ваші фото