Як вибрати столовий посуд для дому? Адже тарілки, з яких ви їсте, майже так само важливі, як і сама їжа. Тож перед покупкою посуду варто продумати багато моментів: як він буде виглядати, чи зручно ним буде користуватися, як за ним доглядати тощо.

Наші підказки допоможуть вам знайти ідеальні тарілки для щоденного користування – читайте і запам’ятовуйте!

1. Обирайте посуд потрібного розміру для своїх шаф, полиць і посудомийної машини

Вам можуть дуже сподобатися великі красиві тарілки, але ви не будете любити їх так сильно, коли через них не можете закрити дверцята своєї шафи! Тому перш, ніж щось купувати, врахуйте розміри своїх шафок та посудомийної машини (якщо ви нею користуєтеся). Цілком можливо, що середня піала Люмінарк https://i-posud.com.ua/catalog/brendyi/luminarc/tarelki-luminarc/ буде практичнішою в користуванні, ніж тарілка великого діаметру.

як вибрати столовий посуд

2. Шукайте «відкриті» набори, в яких можна купувати бажану кількість предметів

Не потрібно купувати відразу весь сервіз на дванадцять персон, якщо вас цікавлять переважно столові тарілки та супові миски. Відкриті опціони дозволяють вибрати саме те, що ви хочете, а ще краще – легко замінити конкретну тарілку, якщо вона розбилася. Надавайте перевагу базовим наборам посуду, з яких можна скласти свій індивідуальний сервіз.

3. Білий колір – це класика

Не знаєте, як вибрати столовий посуд і якому кольору надати перевагу? Ви ніколи не помилитеся, якщо оберете білий посуд – такі тарілки красиві, класичні та універсальні! Вони становлять чудову основу сервізу, яку ви завжди можете розбавити різнокольоровими мисками або кухлями. Класичний білий посуд можна поєднувати з чим завгодно – і з барвистим салатником, який ви привезли з подорожі, і з новорічною скатертиною, щоб створити відповідний настрій.

4. Купіть достатньо предметів, щоб влаштувати велику вечерю

Зараз у вашій сім’ї може бути лише одна або дві людини, але це не виключає її збільшення або планування великих вечірок та святкувань. Тож якщо у вас є місце і ви можете собі це дозволити, забезпечте достатню кількість посуду для найбільших обідів, які ви можете собі уявити. Повірте, вам точно згодяться ці додаткові тарілки!

як вибрати столовий посуд

5. Купуйте один набір посуду для повсякденного та урочистого обіду

Вам не потрібно купувати два комплекти посуду для різних оказій. Інвестуйте в один гарний набір і користуйтеся ним постійно – так ви заощадите місце в шафці і свої гроші! До того ж, такий підхід дозволить насолоджуватися найкращим посудом завжди, а не лише на свята. Якщо ж у вас є дуже маленькі діти і ви думаєте, що вони можуть що-небудь розбити, краще купіть для них спеціальні дитячі тарілочки. Але не відмовляйте решті родини в споживанні їжі з красивого посуду!

6. Не шкодуйте грошей на якісний столовий посуд

Якщо ви плануєте користуватися посудом довгі роки, не економте на якості. Витратьте трохи більше, щоб отримати саме те, що ви хочете! Якісний сервіз прослужить вам довше, і вам буде приємно щодня викладати його на стіл. Адже з таких маленьких радощів і складається наше життя!

Тепер ви знаєте, як вибрати столовий посуд для своєї сім’ї. Бажаємо вам вдалих покупок і веселих родинних частувань!