як вибрати крісло

Вітальня є центральним місцем в домі, адже в ній збирається вся родина і господарі приймають своїх гостей. Саме тому до створення інтер’єру в цій кімнаті підходять з повною відповідальністю та грамотністю. Основним предметом комфорту та зручності вважається диван. Однак, яким би розкішним він не був, без крісел м’яка конструкція виглядає недовершеною.

Виходом із ситуації стане установка зручного та комфортного крісла. Стилісти «МебельОк» рекомендують звернути увагу на моделі, оснащені механізмом трансформації. Сучасне ліжко- крісло розкладне https://www.mebelok.com/uk-ua/mjakayaki-krisla/filter-20-5480/ не тільки стане в нагоді під час денного відпочинку, а при необхідності забезпечить додатковим спальним місцем гостя.

розкладне крісло

Критерії вибору розкладного крісла

Перед покупкою розкладного крісла варто звертати увагу на різні характеристики. Основними критеріями вибору вважаються:

  1. Розмір м’якого виробу, завдяки якому можна зберегти вільний простір в кімнаті. Перед покупкою слід визначити місце розташування меблів у кімнаті. Заміри слід робити в розкладеному та складеному вигляді.
  2. Матеріал каркасу та якість фурнітури. Так як крісло-ліжко піддається частій трансформації, рекомендується вибирати тільки високоякісні конструкції, які прослужать впродовж довгих років. Каркас може виготовлятися із натурального дерева, ДСП, МДФ чи металу. Найбільш практичними вважаються каркаси з ламелями, виготовлені із натурального масиву дерева.
  3. Тип механізму трансформації. Це важливий елемент виробу, особливо в тому випадку, коли розкладне крісло використовується для щоденного нічного сну. Найбільш практичними трансформуючими механізмами вважаються викатний, «єврокнижка» та «акордеон».
  4. Матеріал оббивки. Звісно, якщо розкладне крісло у вітальню підбирається в якості доповнення до дивану, то й матеріал оббивки буде підбиратися у відповідності до матеріалу покриття дивану. Однак, часто крісло підбирають в контрасті до дивану або встановлюють два предмета. В будь-якому випадку матеріал оббивки повинен вирізнятися стійкістю до забруднення, комфортом та простим доглядом. Найкращими матеріалами вважаються ефектний велюр, красивий жаккард, надійна мікрофібра, стильна шкіра чи екошкіра.

розкладне крісло

Сучасні дизайнери, зазвичай, використовують дві універсальні схеми поєднання: колір крісла відповідає кольору дивану або пара крісел створює контраст з іншими меблями. Тому стилісти «МebelOk» рекомендують розмістити на дивані подушки, виготовлені із такого самого матеріалу, як і розкладні крісла. Якщо вітальня оформлена в яскравих відтінках, доцільно вибрати розкладні крісла в пастельній палітрі, і навпаки – спокійний інтер’єр «розбавлять» яскраві відтінки.