як притягнути удачу

Хочете дізнатися, як притягнути удачу в свій дім та своє життя? Тоді уважніше придивіться до свого навколишнього простору, адже він віддзеркалює всі наші психологічні проблеми. І робота з цим простором допомагає опрацьовувати найглибші травми: так, принаймні, стверджують практикуючі психологи.Як привернути до себе удачу та зміни на краще

як притягнути удачу в дім

Власне, основа філософії фен-шуй – це якраз і є правильна організація простору, яка допомагає вам створити сприятливий фон для щастя й успіху. А однією з перевірених психологічних технік, яка допоможе вам відчути, що ви самі будуєте свою долю, є робота над своїм місцем проживання.

Ось 5 головних пунктів, в яких солідарні і психологи, і експерти фен-шуй.

1. Порядок в домі – порядок в житті

інтер'єр, кімната, диван, подушки, стіл

©Pexels

Мотлох і безлад у фен-шуй вважаються головними джерелами невдач в житті і в роботі, так як вони блокують собою енергію. Потік енергії, який повинен заряджати вас, підтримувати вашу віру в себе і залучати удачу, втрачається в завалах непотрібних речей. Тому перше, з чого потрібно почати – це генеральне прибирання вашого домашнього простору.

Психологи згідні з тим, що непотріб і безлад в будинку є відображенням структури особистості, і що ті, хто не може позбутися від непотрібних речей, найчастіше не можуть позбутися і від старих переживань. Такі люди часто погано організовані, постійно запізнюються, а їхні прагнення і бажання рідко реалізуються, тому що їм не вистачає імпульсу на те, щоб робити реальні кроки.

Як і експерти фен-шуй, психологи радять почати змінювати себе зі змін в будинку. Наведення порядку в шафі або в кімнаті допоможе вам повернути собі відчуття контролю і над подіями у своєму житті.

2. Білі стіни – білі плями

інтер'єр, кімната, картини

©Pexels

Спеціалісти фен-шуй не люблять білі порожні стіни, адже вони відображають погані думки. Простір має бути затишним, наповненим (але не переповненим) речами, які викликають приємні емоції і заряджають вас.

Психологи вважають, що білі порожні стіни часто відображають ваше внутрішнє відчуття нестабільності, «чистого аркуша» (коли ви відчуваєте, що втрачені, так як незрозуміло, куди рухатися далі).

Виправити це дуже просто. Фото і картини, які вам подобаються, цитати або будь-які інші елементи декору на стінах допоможуть вам краще візуалізувати свої прагнення і бажання, ставши своєрідним компасом для вашого внутрішнього розвитку.

3. Незакінчені проекти як символ «опущених рук»

ремонт, фарби, стіна

©Pexels

Згідно філософії фен-шуй, стан постійного ремонту, життя «на коробках» або незакінчені проекти (стіни, які очікують фарбування, незібрані меблі і так далі) крадуть вашу віру в себе. Через них вас залишає енергія, яка потрібна для того, щоб ставити собі цілі і досягати їх. Це пов’язано з тим, що такі проекти є прямим візуальним втіленням вашої нездатності довести справу до кінця.Психологи менш категоричні, але також запевняють, що завершення розпочатих справ у різних сферах – це важливий пункт у роботі над собою. І навіть якщо ви не бачите прямого взаємозв’язку між недофарбованою стелею і невдачами в роботі, він є, так як в обох випадках працює один і той же психологічний механізм.

Це правило працює і в зворотний бік: дофарбувати стелю часто простіше, ніж виправити ситуацію на роботі, але відчуття добре зробленої справи поверне вам віру в себе, що обов’язково позначиться і на робочих проектах.

4. Кольори мають значення

інтер'єр, вид згори, вітальня

©Pexels

І консультанти феншуй, і психологи солідарні в тому, що кольори відчутно впливають на наш емоційний стан. Яскраві, агресивні кольори підвищують збудливість, а спокійна приглушена палітра заспокоює. Але справа не тільки у виборі палітри, але і в тому, подобається вам конкретний колір, чи ні. Неприємний колір (особливо якщо він домінує) викликає почуття тривоги й роздратування, а джерело цих відчуттів ми часто навіть не можемо відстежити.

Тому в цьому випадку порада одна: прибирайте зі свого простору ті кольори, які вам не подобаються. Перефарбовуйте стіни, змінюйте фіранки, накривайте меблі неприємного кольору накидками чи пледами. Колірна гамма вашого житла повинна бути максимально комфортною.

5. Зв’язок із природою – зв’язок із собою

зелень, кімнатні рослини, вазони

©Pexels

Холодний індустріальний інтер’єр, в якому немає місця рослинам або домашнім тваринам, часто може відображати і емоційну холодність свого господаря, вважають психологи.

Експерти фен-шуй доповнюють, що такий інтер’єр розповідає про втрату зв’язку із самим собою, відмову людини сприймати себе такою, якою вона є насправді. Домашні рослини не тільки гармонізують простір, але й допомагають підтримувати цей зв’язок, так як є острівцем природи в міському інтер’єрі.

Догляд за рослинами має дуже позитивний вплив на тих, хто переживає найрізноманітніші невротичні розлади або зазнає труднощів з вираженням почуттів та емоцій. Контакт із природою допомагає знімати тривожність, тому обов’язково наповніть своє помешкання рослинами – хоча б такими, що не вимагають особливого догляду.

Ці способи притягнути удачу в свій дім та своє життя однаково рекомендуються і психологами, і консультантами фен-шуй. Спробуйте, і зміни на краще не примусять на себе чекати!

За матеріалами: woman-delice.com

Читайте також: Скандинавський стиль в інтер’єрі