Як позбутися тату

У кожного з нас є власна колекція помилок молодості, а невдалі чи вже неактуальні татуювання на тілі – це якраз той випадок.

Погодьтеся: якщо у вісімнадцять років ви зафіксували ім’я коханої людини десь на передпліччі, то згодом ця ідея вже не здається такою чудовою. Ви починаєте думати, як позбутися тату, а ми підкажемо вам способи зробити це безпечно.

1. Зверніться до професіонала, який спеціалізується на видаленні тату

Сучасні клініки та студії краси пропонують послуги майстрів, які допомагають позбутися не лише татуювань, а й невдалого перманентного макіяжу. Досвідчений спеціаліст попередньо проведе з вами зустріч-консультацію, на якій ви зможете обговорити всі доступні варіанти видалення татуювання (лазером, ремувером чи хірургічним способом). Залежно від кольору, розміру, місця розташування вашого татуювання вам призначать курс процедур та підберуть ефективний варіант, прийнятний у вашому випадку. Про всі можливі різновиди позбавлення від тату, а також про те, чого застосовувати не слід, детально розповідається тут: mylife.com.ua/vse-sposoby-udaleniya-tatu-tatuazha-i-tatuirovok.

Будемо з вами відвертими: процес позбавлення від татуювання зазвичай є довготривалим і включає цілий курс процедур. Але спеціалісти в салонах чи клініках зроблять це найкращим чином і найбільш безпечно для вас. Всі інші способи є доволі сумнівними і можуть не дати очікуваного результату.

Як позбутися тату

2. Скористайтеся кремом для видалення тату

Деякі косметичні компанії випускають спеціальні креми для виведення татуювань та перманентного макіяжу. Головним принципом дії таких засобів є біохімічні процеси, спрямовані на «вицвітання» пігменту – ви регулярно наносите крем на татуювання і воно з часом втрачає свій колір та стає менш помітним. Перевагами такого методу є відсутність травматизму та больових відчуттів (як у випадку з лазерним виведенням), а також ефективність на будь-яких типах шкіри. Деякі умільці навіть намагаються виготовити подібні креми в домашніх мовах, але це дуже ризиковано, тому так робити не рекомендується.

На жаль, видалення тату за допомогою кремів спрацьовує не завжди: хтось залишається задоволеним результатом, а хтось отримує нові проблеми у вигляді подразнень шкіри та алергічних реакцій. Тому надійним і стовідсотково безпечним цей спосіб назвати навряд чи можна.

Як позбутися тату

3. Замаскуйте старе татуювання новим

Це доволі цікавий спосіб позбутися набридлого малюнка на шкірі, який, до того ж, гарантує хороший результат. Залежно від кольору, форми та місця розташування кваліфікований тату-художник може спробувати включити ваше старе татуювання в новий дизайн. Таким чином можна замаскувати неактуальні написи чи «сховати» один малюнок під іншим.

Тепер вам відомо, як позбутися тату чи невдалого перманентного макіяжу. Наша рекомендація – зверніться до спеціалістів і не займайтеся самодіяльністю, адже мова йде не лише про вашу красу, а й про здоров’я!

Читайте також: Для чого потрібен перманентний макіяж, і чи варто на нього погоджуватися