як навчитися встигати все

Як навчитися встигати все? Адже іноді здається, що на плечах жінки лежить цілий світ! І робота частенько виснажує, і приготувати потрібно щось смачненьке, і безлад в помешканні вже давно нагадує про себе. Діти вимагають постійної уваги, хотілось би сходити за продуктами в магазин, а ще треба перевірити, чи не спорожнів гаманець.

Ділимося порадами, як розподіляти свій час та кошти максимально ефективно! Впевнені, що хоч одна з них обов’язково стане вам у пригоді. А ще зізнаємося, що на допомогу вам частенько буде приходити – тільки не дивуйтеся – мобільний телефон!

1. Рахуйте свої гроші

дівчина тримає гроші

Дуже часто вже через кілька днів після зарплати ми дивуємося: а куди ж поділися усі гроші? Щоб такого не відбувалося, рекомендуємо встановити на свій смартфон додаток для планування сімейного бюджету чи ведення особистої бухгалтерії. На щастя, варіантів подібних додатків зараз досить багато, тож варто лише обрати для себе найбільш зручний.

Чим вони корисні? З їхньою допомогою можна чітко контролювати, скільки ви отримуєте, та на що і коли витрачаєте гроші. Повірте, вже за підсумками першого місяця ви звернете увагу на необов’язкові витрати. Серед інших функцій: можливість відкладати гроші на певні великі покупки, нагадування про обов’язкові платежі тощо.

2. Висипайтеся!

дівчина тримає подушку

Вже давно доведено, що найкращі ліки від усього – це сон. А недосипання може бути навіть небезпечним для здоров’я: саме звідси з’являються і стреси, і нестача сил для продуктивного проведення дня. І лікарі, і Міністерство охорони здоров’я сходяться на думці, що дорослій людині на повноцінний сон необхідно 7-9 годин. Тому намагайтеся засинати і прокидатися в один і той же час, вибравши для себе оптимальний режим. Це стосується не тільки буднів, а й вихідних днів. До речі, завдяки сучасним технологіям та тим же смартфонам вже можна контролювати навіть якість вашого сну!

3. Не тримайте все у голові

жінка щось забула

Щодня ми плануємо для себе безліч завдань. Щось виконуємо, про щось забуваємо, а потім в останній момент намагаємося виправитися й наздогнати. І знову на допомогу приходять мобільні додатки! Якщо вам знайома така проблема, встановіть собі на смартфон застосунок, в якому можна фіксувати все заплановане та розкласти по поличках задачі всього дня або тижня.

4. Не засиджуйтеся на місці

спорт, дівчина

Ранкова п’ятихвилинна зарядка, неспішна прогулянка на свіжому повітрі, та навіть пострибати хвилинку разом з дітьми під веселу пісеньку – все це тільки нам на користь! Рухливість дозволяє проводити день набагато ефективніше та встигати більше. У Центрі громадського здоров’я України розповідали, що регулярні фізичні навантаження, навіть незначні, допомагають знизити високий артеріальний тиск, контролювати вагу та зменшити ризик серцевих захворювань, інсульту тощо. А щоб не забувати про руханки – налаштуйте собі нагадування на телефоні.

5. Знаходьте час для себе

селфі

Недарма кажуть, що усіх справ не переробиш. Але не забувайте виділяти щодня час особисто для себе! Не обов’язково йти у кіно або кафе. Хочете пограти в улюблену гру на телефоні або подивитися серіальчик – будь ласка! Спілкуйтеся з друзями хоча б через смартфон та діліться останніми новинами. А щоб завжди бути на зв’язку і безперебійно користуватися усіма корисними додатками – не забувайте вчасно поповнювати рахунок свого мобільного. Швидко та зручно це можна робити за допомогою сервісу iPay.ua. На сторінці https://www.ipay.ua/ua/bills/charge-mobile обирайте потрібного оператора і сплачуйте за кілька кліків, не витрачаючи на це такий дорогоцінний час свого життя!

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам краще планувати свій день і раціонально використовувати час. Тепер ви знаєте, як навчитися встигати все, тож нехай все задумане вдається!