Гороскоп на червень 2022

Після важкої весни так хочеться приємних новин! Пропонуємо почитати гороскоп на червень 2022 року і дізнатися, на що можна розраховувати найближчим часом.

Про те, що ж віщують нам зорі, спеціально для сайту «Твій Світ» розповіла українська астрологиня і таро-терапевт Вікторія Павлюченко («Море Тетіс»).

Овен

Овен

©Aztecauno

Деяких Овнів у червні на роботі намагатимуться зробити «хлопчиками для биття». Не вдаючись до суперечок, візьміть собі вихідний, а ще краще – відпустку. Нехай ініціатори конфлікту самі хлепчуть заварену ними кашу!

Незважаючи на напружену ситуацію в світі, зірки сприяють активному відпочинку на лоні природи, спілкуванню з друзями, рідними та набуттю нових зв’язків. До речі, зв’язків корисних! Завдяки яким у другій половині місяця ви маєте шанс покращити своє матеріальне становище та статус.

Коротше кажучи, ви залишитеся у наварі, а ваші недоброзичливці – з носом».

Телець

Телець

©Aztecauno

Лейтмотив червня – гроші та матеріальні блага. Балачок про «золотого тельця» може бути стільки, що оточення запише вас до лав зануд або скнар.

Спробуйте виправити враження щодо себе, змінивши предмет розмов і проявивши професійну запопадливість. Адже великих грошей все одно не передбачається аж до кінця червня. Краще зосередитися на пошуку альтернативних джерел доходу – це дозволить випровадити зі свого життя злидні та опанувати нові навички.

До речі, варто приділити увагу своєму психоемоційному стану. Стреси здатні перекреслити всі спроби привабити «золотого тельця» на свій бік.

Близнюки

Близнюки

©Aztecauno

У важкі часи можливе сум’яття духу. Тому не дивуйтесь, що у червні ви будете не в злагоді з собою та навколишнім світом.

Внутрішня боротьба та хвиля різноманітних почуттів насамперед торкнуться жінок-Близнюків, які можуть із головою зануритися у вир пристрасті. Адже більш приземлена чоловіча натура якщо не застереже чоловіків від помилок, то принаймні дозволить вчасно зупинитися.

Взагалі-то девізом червня можна назвати приказку: «Сім разів відміряй – один раз відрізай». Майте це на увазі, аби лікті потім не кусати!

Рак

Рак

©Aztecauno

У червні можна замислитися, куди інвестувати ресурси – матеріальні та інтелектуальні. Якщо ви дійсно бажаєте вирватися з аматорських рамок, що стали тісними, з рачою звичкою задкувати доведеться попрощатись.

Червень – час йти вперед без страху та сумнівів! Скоріше за все, у вас виникне спокуса керувати всіма процесами одноосібно. Що ж, похвально! Проте не зайвим буде заручитися підтримкою союзників.

Накопичення та очікувані прибутки, на жаль, не зроблять вас «одним воїном у полі». Тому не варто нехтувати досвідом більш обізнаних людей, та й чужими помилками теж.

Лев

Лев

©Aztecauno

У червні Левів очікують романтичні пригоди, а от фінанси, скоріше за все, співатимуть романси. Як то кажуть: Бог дав здоров’я, а гроші сам дістань!

Чоловікам-Левам доведеться проявити особливу кмітливість, звідки брати ресурси. Адже потрібно підтримати імідж «царя звірів» перед численними подружками! Проте Леви, які звикли завжди та в усьому бути першими, стоїчно витримають усі червневі випробування.

Головне у борг не влізти! Він, що сажа: трішки торкнись – увесь чорний будеш!

Діва

Діва

©Aztecauno

Червень начебто схиляє до відпочинку. Та, на жаль, Дівам доведеться добряче попрацювати – багато хто вирішить терміново «осягнути неосяжне». Якщо не хочете завалити всі справи, частину з них доведеться делегувати помічникам, а то й зовсім відкласти до кращих часів.

Здоров’я Дів у червні дозволить їм впоратися із критичними навантаженнями без шкоди своєму психофізіологічному стану.

До речі, наприкінці червня деяких Дів-чоловіків може «вдарити» й сивина в бороду, й біс у ребро. Обережніше, панове!

Терези

Терези

©Aztecauno

Григорій Сковорода колись написав: «Як ліки не завжди приємні, так і істина буває суворою». Схоже, Терезам у червні доведеться розпрощатися з рожевими окулярами й зіткнутися, нарешті, з реальністю.

Так, це зіткнення може бути болючим, проте таке прозріння піде на користь. Позбувшись ілюзій, Терези зможуть побачити альтернативні способи, як реалізувати свою талановитість та покращити матеріальний стан. А головне – розібратися, хто друг, а хто камінь за пазухою весь цей час тримав!

Скорпіон

Скорпіон

©Aztecauno

Чудовий місяць для амурних пригод та ризикованих угод, любі Скорпіони!

Недаремно ж кажуть, що неможливо виграти по-крупному, якщо весь час лише мінімізувати ризики. Тому сміливо можете брати у червні на озброєння відому приказку: «Або пан, або пропав». А от близько підходити до ломберних столів чи сідати за них грати зірки категорично не радять!

В цілому, червень обіцяє пройти досить динамічно та запам’ятатися яскравими знайомствами, подіями та приємними досягненнями.

Стрілець

Стрілець

©Aztecauno

У червні Стрільці відзначать зростання енергії, активності, впевненості та ініціативності. Все це, помножене на притаманну вам кмітливість, дозволяє розраховувати на завидний прибуток. Причому мова йде не лише про матеріальні блага!

Ви можете досить легко закрити набридлий гештальт, обрости корисними зв’язками, новими та життєздатними ідеями, укласти вигідні контракти. Та навіть вступити у вдалий шлюб!

Коротше кажучи, прислухайтесь до поради Сенеки: зробіть, нарешті, перший крок, і ви зрозумієте, що не все так погано!

Козеріг

Козеріг

©Aztecauno

У червні саме час пригадати міф про ріг кози Амалфеї, який давав його власнику все, що тому заманеться.

Можливостей очікується чимало, як і різноманітної інформації та всіляких радників. Хочете віднайти джерело благ, а не потрапити натомість в халепу? Вам стане у пригоді приказка: «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам!»

У червні ваш фарт у ваших руках, панове Козероги. До речі, цей місяць для вас може стати знаковим і задати тон всьому літу – не прогавте можливість створити омріяний сценарій свого життя!

Водолій

Водолій

©Aztecauno

Водоліїв, на жаль, очікує не надто приємний місяць, насамперед через проблеми у соціально-фінансовій сфері. Як то кажуть, гарний тільки відкладений сир, а от відкладена робота – ні. Тому у червні доведеться надолужувати втрачений час, можливості та у поті чола виправляти недоліки.

Дякувати Богу, сил на все вистачить! Та й затишок у лоні сім’ї надихатиме. Пильної уваги вимагає імунітет – можливі несподівані алергічні реакції. До речі, «алергенами» можуть бути й люди.

Риби

Риби

©Aztecauno

У червні активність Риб дещо знизиться, вас може накрити хвилею песимізму. Але, як то кажуть, очі бояться, а руки роблять! Все, за що наважитеся взятися, вдаватиметься.

Проблем зі здоров’ям не очікується, хоча у другій половині місяця ви будете почуватися і морально, і фізично набагато краще, ніж зараз. А ось на любовному фронті можливі воєнні дії. Вам хочеться більше свободи, та де її взяти? Девіз червня: «Все в дім, все в сім’ ю».

Сподіваємося, цей гороскоп на червень 2022 був корисним для вас!

Читайте також: Цитати про знаки Зодіаку, які потрапляють точно в ціль