Варіантів оздоблення стін вітальні є багато, але найчастіше вибір падає на шпалери. Це може бути однотонний, з різними візерунками або з флористичним принтом матеріал – все залежить від стилю інтер’єру. Повернулися в моду і фотошпалери в вітальню. Тепер це не тільки екзотичні пейзажі, а й інші різні варіанти на будь-який смак.

Трендові фотошпалери для вітальні

Передові дизайнери всього світу 2021 рік назвали періодом благополуччя і комфорту, тому в інтер’єрах зараз переважають натуральні кольори. Це може бути білий, сірий, коричневий, бежевий, спокійні відтінки зеленого. Вважається, що вітальня – це кімната для відпочинку, в ній люди проводять час після важкого робочого дня. Не потрібно навантажувати кімнату зайвим візуальним шумом і занадто яскравими квітами.

За допомогою актуальних фотошпалер можна зробити акцентну стіну у вітальні будь-якого стилю, вони стануть гідною прикрасою будь-якої кімнати. Це можуть бути:

  • художні абстракції;
  • фактура дерева;
  • імітація текстилю або бетону;
  • мінімалістичні пейзажі і багато іншого.

Якщо є бажання прикрасити кімнату сучасної та якісної оздобою, варто придбати фотошпалери від виробника «CHAMELEON». В наявності є десятки варіантів, можна вибрати будь-який розмір.

Фотошпалери з якого матеріалу вибрати у вітальню

Шпалери з малюнком можуть бути паперовими, флізеліновими, вініловими та акриловими.

  1. Акрилові шпалери не люблять вологу, тому помити їх від забруднень не вийде – доведеться бути дуже акуратними. Їхні плюси в тому, що вони дихають, тому під покриттям не утворюється цвіль.
  2. Вінілові шпалери вважаються одними з найкращих продуктів в своєму сегменті на ринку, а все завдяки їхнім естетичним якостям. Особливо вдалим цей матеріал буде в тому випадку, коли потрібно, щоб полотно виглядало цілісним, рівним і природним. По суті, це шар вінілу із зображенням на основі з паперу. Якщо ваш вибір впав на фотошпалери, виконані в темних кольорах, краще придбати їх на вініловій основі.
  3. Флізелінові – одні з найпоширеніших фотошпалер. Вони щільніші, надійніші й довговічніші, ніж паперові. Це модифікована паперова основа з додаванням полімерів. Шпалери з флізеліну дозволено мити. А їхній недолік полягає в тому, що через постійний вплив сонячних променів з роками зображення може потьмяніти.
  4. Паперові – найпростіші шпалери, які відрізняються низькою вартістю. Вони бояться вологи, тому з ними потрібно поводитися обережно, щоб не залишити плям.

Як бачите, варіантів дуже багато, тому кожний зможе обрати щось для себе. Бажаємо вдалих покупок і чудових дизайнерських рішень!