Неймовірно вигідні пропозиції, якими щороку вабить нас Чорна п’ятниця, так і просять швидше витягнути гаманець! Але чи насправді все так безхмарно, і чи не доведеться потім пошкодувати про поспішні рішення в магазині? Розібратися у тонкощах розпродажів допоможе наш перелік речей, які НЕ варто купувати в цей день.

4 групи товарів, які краще не купувати в Чорну п’ятницю

Можливо, в день найбільших розпродажів вам і справді пощастить вигідно придбати потрібну річ. Але психологія людини влаштована так, що, коли вона бачить велику знижку, то про потрібність товару мова вже не йде! Саме тому варто підготуватися до Чорної п’ятниці й заздалегідь дізнатися, що саме купувати не варто.

Чорна п'ятниця

1. «Останній писк» модного сезону, що вже закінчується

На одяг, взуття чи інші речі, які були ультрамодними вчора, знижки і справді можуть бути суттєвими. Але чи є сенс купувати їх на розпродажах, якщо вже в наступному місяці все це буде неактуальним? Краще зверніть увагу на базові речі гардеробу, які не втрачають популярності роками: проста біла блуза, комфортні туфлі, джинси, темний гольф та інше. Такий одяг можна сміливо купувати зі знижкою.

Чорна п'ятниця

2. Побутова та комп’ютерна техніка

На останні новинки в цей день не розраховуйте, бо на розпродаж найчастіше ставлять позиції, які з певних причин погано продавалися раніше. Під час загального ажіотажу в Чорну п’ятницю перевірка товару здійснюється швидко, або й взагалі не здійснюється. Тому досить часто приховані дефекти виявляються вже вдома, а повернути акційний товар не завжди є можливість. Це не означає, що знайти хорошу угоду неможливо, просто уважніше перевіряйте технічні характеристики та будьте впевнені в тому, що ви отримуєте.

Чорна п'ятниця

4. Зимовий одяг та взуття

Ну справді, невже ви вірите в те, що вам на початку холодного сезону продадуть чудовий пуховик за півціни? Найкращі знижки на зимові речі бувають в кінці січня, коли магазинам треба звільнити полиці для нових товарів. А всі ці перекреслені цінники та великі букви SALE на вітринах – всього лише маркетинговий хід.

Чорна п'ятниця

4. Неякісні речі

Так, на них в Чорну п’ятницю знижки найбільші. Вирішивши зекономити, ви навіть можете подумки змиритися з певними маленькими дефектами таких речей. Але, як показує практика, вся ця купа дешевого непотребу найчастіше так і не використовується за призначенням. То навіщо вам зайвий мотлох в домі?

Ну що ж, Чорна п’ятниця на низькому старті, а ви вже озброєні корисними знаннями та лайфхаками. Тому ми не сумніваємося, що всі ваші придбання будуть вигідними – вдалого шопінгу!

Читайте також: Як купувати на AliExpress з України: покрокова інструкція з лайфхаками

Чорна п'ятниця