Три стихії

Плавання – універсальний вид спорту, який допомагає натренувати систему дихання та м’язи, підвищити рівень фізичної підготовки і покращити стан здоров’я. Займатись плаванням дозволяється у будь-якому віці. Навіть при багатьох хворобах лікарі рекомендують водні процедури як спосіб підвищення ефективності терапії або профілактики. Якщо вам потрібен абонемент в басейн Львів для дорослого чи для дитини, обирайте заклад та отримуйте можливість відвідувати його в зручний час.

У центрі «Три Стихії» створений спеціальний комплекс із кількох басейнів. Там можна професійно займатися плаванням, розважатися на воді з дітьми різного віку, відвідувати групові чи індивідуальні тренування з аквааеробіки. Купити абонемент вигідно одразу на рік, тому що в цьому разі ціна є більш доступною.

Пам’ятайте, що перед заняттями плаванням краще відвідати лікаря. У нього ви зможете отримати відповідну довідку, яка дозволяє відвідувати басейн та виключає наявність у вас протипоказань.

три стихії

Чому варто відвідувати басейни у «Три Стихії»?

Оздоровчий центр має одразу кілька басейнів, тому для кожного клієнта знайдеться найбільш сприятлива локація. Ви можете обрати:

  • басейн довжиною 50 м, який має 5 доріжок. Його глибина складає від 1,4 м до 1,8 м, t води 27 С;
  • менший басейн довжиною 25 м з 5 доріжками, t 28 С;
  • басейн, розрахований на немовлят, t води 31-32 С;
  • 2 дитячі басейни глибиною до 0,9 м та до 1,2 м з t води 30 С.

Кожен з басейнів оснащений сучасною системою фільтрації з інтеграцією потужних ультрафіолетових ламп, що гарантує чистоту та безпечність води. Передбачена ігрова зона, де діти можуть весело проводити час. Є також спеціальні тумби для стрибків, а для глядачів збудовані трибуни.

Переваги Оздоровчого центру «Три стихії» у Львові

В приміщеннях працює система вентиляції, кондиціонування, опалення. Тому у кожному сезоні відвідування басейнів є комфортним. Регулярні прибирання гарантують чистоту й дотримання чинних санітарно-гігієнічних норм.

За бажанням ви обираєте інструктора, який супроводжує вас під час занять, вчить плавати, надає рекомендації. Також в центрі діють послуги тренерів для дітей та навіть для немовлят!

Який абонемент обрати?

На вибір запропоновані різні абонементи, серед яких:

• дорослий, 8 візитів, на цілий день (з 7:00 до 22:00);

• дорослий, безлімітний, на повний день (7:00-22:00);

• дитячий (5-14 років), на 8 відвідувань або безлімітний, протягом дня з 7:00 до 22:00;

• акційний дорослий або дитячий, на 8 візитів та безлімітний (з 10:00 до 14:00), всі дні крім суботи;

• для клієнтів віком від 50 років, за наявності пенсійного посвідчення, «ранковий» з 7:00 до 12:00, на 8 візитів чи безлімітний;

• групові заняття з аквааеробіки.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, дізнавайтесь все необхідне на сайті оздоровчого центру «Три Стихії» або зателефонуйте адміністраторам.

Фото: trystyhii.com.ua