акрилові магніти

Багато хто з нас використовує акрилові магніти для наклеювання важливих заміток та списків справ – адже це надзвичайно зручно. Магніти також можна прикріпити до інших металевих поверхонь вдома чи в офісі. Окрім того, вони слугують приємним нагадуванням про місця та події, які з вами відбулися.

Розповідаємо цікаві факти про такі звичні нам магнітики, а також про можливості їхнього застосування.

Чому люди колекціонують магніти?

Людину, яка колекціонує магніти, називають мемомагнетиком. Назва походить від латинського слова memoriale, що означає «пам’ять», та грецького слова magnetis, що означає «магнітний». Тобто, магніти збирають заради пам’яті про певне місце чи подію, на якому був присутній колекціонер. Багато людей вважають колекціонування магнітів дуже цікавим хобі, оскільки у кожного магнітика є своя історія.

Крім готових, можна придбати персоналізовані магніти, які дають волю уяві. Також колекціонери можуть зробити магніт на свій смак, не кажучи вже про те, що це чудовий подарунок для людей будь-якого віку.

Що таке акрилові магніти?

Акрилові магніти – один з найбільш популярних та універсальних магнітних виробів. Вони складається з корпусу та кришечки: в корпус вкладається поліграфічна вставка, наприклад, ваше фото, та закріплюється кришечкою. Зазвичай корпус кріпиться до металевих поверхонь за допомогою магнітної стрічки на задній частині виробу.

©magnitik.ua

Цікаві способи використання акрилових магнітів

Акрилові магніти – чудова ідея для подарунка, адже їх можна персоналізувати за допомогою цікавих висловів, дат та імен ваших близьких. Сьогодні такі магнітики часто використовують весільні фотографи та організатори весільних церемоній. Адже, якщо у вас є невеличкий портативний принтер, зробити миттєве фото з весілля зовсім не складно. Потрібно лише роздрукувати фото та вкласти його в акриловий корпус.

Акрилові магніти як гарна реклама

Компанії часто роздають акрилові магніти з реквізитами своєї компанії для популяризації бренду. Це відкриває безліч ідей щодо використання даного виробу. Такі магніти будуть додатковою рекламою, адже їх бачитимуть багато людей.

Де придбати акрилові магніти?

Існує безліч компаній, де ви можете придбати акрилові магніти, та ми радимо вам звернути увагу на компанію MagnitikUA. Ця компанія пропонує великий вибір сувенірної продукції різних видів власного виробництва. Це український виробник, відомий на ринку вже понад 10 років.

Звернувшись у компанію Magnitik, ви отримаєте цілий ряд переваг:

  • широкий вибір заготовок різних форм та розмірів;
  • швидку доставку, оскільки завдяки власному виробництву на складі майже завжди є необхідна кількість товару;
  • ви зможете скористатись послугою розробки дизайну, і найкращі дизайнери компанії розроблять магнітик спеціально для вас;
  • кожен акриловий магніт має індивідуальне пакування та магнітний вініл, вже приклеєний до корпусу;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • дотримання строків відвантаження;
  • гнучкі ціни виробника та зниження ціни при збільшенні тиражу.

Акрилові магніти – практичний варіант подарунка. Якщо для одних людей магніти – це помічники, для інших вони є оригінальною прикрасою оселі чи робочого місця. Існує безліч видів магнітів, які можна колекціонувати; це недороге та цікаве хобі для людей будь-якого віку. То чому б не почати просто зараз?