Багато жінок і чоловіків хочуть здаватися більш забезпеченими, ніж вони є насправді. З реальним станом речей це бажання не має нічого спільного, адже навіть цілком заможні люди хочуть виглядати в очах оточуючих ще крутішими.

Але «здаватися» не означає «бути»! Виявляється, існують певні речі, які швидко викривають реальне фінансове становище людини, як би вона не намагалася його приховати. Ми підготували перелік дрібниць (на перший погляд), які з головою викривають реальний фінансовий стан людини.1. Взуття з червоною підошвою

Приблизно п’ять років тому всі мріяли про туфельки з червоною підошвою, яка є фірмовим знаком бренду Christian Louboutin. Зараз багато фірм копіюють цю фішку, додаючи її в модні колекції. Зараз це взуття доступне більшості людей, але червона підошва вже давно припинила бути символом благополуччя. Крім того, на дешевих аналогах вона швидко втрачає придатний вигляд – на ній з’являються відколи, тріщини, подряпини або потертості.

2. Велика кількість прикрас

Пам’ятаєте, як в дев’яності роки майже всі дівчата намагалися одягнути на себе всі найкращі прикраси одночасно, щоб виглядати «дорого»? Вважалося, що заможні люди можуть дозволити собі комплект прикрас, в який входили сережки, кулон, перстень і навіть браслет з одного набору. Але зараз в моді змішання стилів, і ви цілком можете носити срібло в поєднанні із золотом. Головне, щоб від великої кількості прикрас не рябіло в очах, бо це виглядає дешево!

3. Туалетний папір

Як, запитаєте ви, туалетний папір може видати справжній добробут людини? Та дуже просто. Якщо ви прийшли в гості до когось, хто увесь час повторює про власну забезпеченість, а у вбиральні в нього бачите тонкий туалетний папір, то, швидше за все, ця людина вам бреше. Справа в тому, що тришаровий папір буде коштувати дорожче, але в результаті його вистачить на довше, ніж звичайного, який при використанні доводиться складати в кілька разів. Те ж саме можна сказати і про паперові рушники. Так, навіть така дрібниця може багато розповісти про справжній фінансовий добробут людини!

4. Підробки під бренди

Немає нічого поганого в тому, що хтось не може дозволити собі річ від Prada. Але наявність підробки відразу продемонструє брак фінансів у людини. Крім того, такі речі не відрізняються хорошою якістю, і це видно здалеку.

5. Фотографії на стіні в дорогих рамках

Дорогі масивні рамки з фотографіями всіх членів сім’ї виглядають безглуздо, особливо якщо розвішувати їх на стінах в малогабаритних квартирах. Колись, може, це й було модно, але зараз вважається ознакою поганого смаку. Крім того, це натякає на те, що у людини немає грошей на дорогі картини.6. Одяг, куплений на розпродажах

Звичайно, всім хочеться зібрати хороший гардероб. Але весь час купувати одяг на розпродажах – далеко не найкраща ідея, оскільки туди частенько потрапляють речі або з браком, або з не дуже вдалим дизайном. Звичайно, іноді можна знайти там щось хороше, але дійсно класну якісну річ ви навряд чи там купите.

7. Старі пошарпані рушники

Всі речі з часом зношуються і втрачають колишню красу. А що стосується рушників, то вони ще швидше втрачають первинний вигляд і стають неохайними. І, побачивши щось подібне в будинку у знайомого, можна відразу зробити висновок, що його фінансове становище залишає бажати кращого.

8. Дешева техніка

Багато хто купує дешеву техніку, в якій передбачено багато різних функцій. Пральні машини, в які вбудовані сушарки, роботи-пилососи, які одночасно миють підлогу, і інша техніка з додатковими опціями за низькою ціною здається вельми привабливою. Але, купуючи таку річ і заощаджуючи відразу на двох або трьох додаткових апаратах, можете не розраховувати на тривалий термін служби. Така техніка довго не прослужить, а подібна економія натякає про проблеми з фінансами.

9. Постільна білизна з атласу

Колись атласна білизна на ліжку вважалася ознакою добробуту, але це вже давно перестало бути правдою. Натуральні тканини набагато приємніші на дотик і на них комфортніше спиться, а атласна білизна є ковзкою і незатишною. На даний момент найбільш екологічними тканинами вважають льон і бавовна. Коштують вони недешево, тому хороший якісний комплект може собі дозволити тільки багата людина.

Ну як, ви згідні з цими пунктами? На яких речах не дозволяєте собі економити, незалежно від наявності фінансів?

За матеріалами

Читайте також: Як притягнути удачу в дім: 5 спільних порад від психологів та експертів фен-шуй