Хто з нас не мріє про ідеальний гардероб, в якому все необхідне відшукується легко і швидко, а речі зручно посортовані й розкладені кожна на своє місце? Організувати це, між іншим, не так вже й складно – ловіть лайфхаки щодо перетворення переповненої шафи на красиву картинку! І так, – це значно полегшить пошуки потрібного одягу!

Як організувати ідеальний гардероб

ідеальний гардероб

Першим (і обов’язковим!) кроком до ідеального гардеробу повинно стати тотальне очищення вашої шафи. Витягуємо весь одяг та позбавляємося від речей, які:

  • вже не підходять вам за розмірами;
  • безповоротно втратили охайний вигляд;
  • востаннє одягалися ще в позаминулому сезоні.

Все, що залишилося, при необхідності перемо та піддаємо дрібному ремонту, а далі сортуємо і розкладаємо по своїх місцях. І ось тут приходять на допомогу маленькі хитрощі по зберіганню!

Зберігаємо речі правильно

1. Трикотаж найкраще скласти в акуратні стовпчики і трохи розсунути їх між собою – тоді потрібну річ можна буде легко витягнути.

ідеальний гардероб

2. Білизну, шкарпетки та панчохи зручно тримати в спеціальних органайзерах з комірками, які вставляються в шухляди.

ідеальний гардероб

3. Для сумок краще виділити окрему поличку, в ідеалі з перегородками – так вони не будуть зминатися.

ідеальний гардероб


4. Взуття теж можна зберігати в органайзерах, тим більше що сьогодні виробники пропонують багато цікавих варіантів, які зекономлять ваш простір.

ідеальний гардероб

Можна також розкласти взуття в однакові коробки – це завжди виглядає дуже акуратно. А легко віднайти потрібну пару допоможуть стікери з надписами або зображеннями.

ідеальний гардероб

5. Ремені розмістіть на спеціальних вішалках або планках з гачками.

ідеальний гардероб

Читайте також: Як швидко прибрати в квартирі, якщо ви постійно відволікаєтесь

6. Шарфи та шийні хустки теж можна красиво пов’язати на вішалку:

ідеальний гардероб

7. Одяг відсортуйте згідно сезону і розвішайте на вішалки, краще дерев’яні (вони більш екологічні і краще зберігають форму одягу). До речі, відсутність вільних вішачків є серйозним показником того, що шафу потрібно почистити від зайвого!

ідеальний гардероб

8. Використовуйте прозорі контейнери – вони дозволяють швидко знайти потрібну річ.

ідеальний гардероб

Намагайтеся раціонально використовувати площу шафи, грамотно плануйте розміщення речей і не забувайте, що порядок у вашій гардеробній залежить від вас!