Щастя – поняття дуже суб’єктивне, і кожен з нас уявляє його по-різному. Але існують загальні для всіх поради, дотримування яких дозволить значно наблизитися до відчуття задоволеності життям!Від чого позбутися, щоб «притягнути» щастя в своє життя

Отже, щоб відчути себе щасливішими, слід обов’язково позбавитися від наступних шкідливих для вашої емоційної рівноваги звичок:

1. Бажання тримати все під контролем

Як би ви цього не хотіли і як би не вірили, що ніхто не зробить і не порадить краще, ніж ви, реальність має безліч заперечень. Ну не можете ви контролювати все, просто змиріться! Змиріться і отримуйте задоволення від життя, нехай і не такого досконалого, як ви собі спочатку уявляли.

2. Постійне порівнювання себе з іншими

І, як правило, не на вашу користь, правда ж? Звичайно, кожній з нас хочеться мати фігуру, як у голівудських зірок і життя, як у блогерів з Інстаграму. Але задумайтесь: адже на красивих картинках ми бачимо лише маленьку частинку того, що є насправді, і найчастіше – ретельно відретушовану! Крім того, існує дуже велика ймовірність, що є речі, які ви робите набагато краще від об’єктів своєї заздрості. Тому припиніть грати в порівняння себе з кимось іншим, краще порівнюйте себе сьогоднішню із собою вчорашньою!

3. Тривожність

Якщо ви будете постійно хвилюватися та перейматися через те, що ще не сталося і невідомо, чи станеться, то заробите собі невроз, а то й депресію. Візьміть собі за правило вирішувати проблеми по мірі їх з’являння і не думайте про погане, якого немає у вашому житті.Читайте також: Як поновити жіночу енергію: 5 перевірених способів покращити ваше життя

4. Відкладання невирішених справ «у довгий ящик»

Всі наші незакінчені проекти та невтілені плани з часом перетворюються на тягар, який неминуче тягне на дно. Тільки подумайте, як важко вам буде зосередитись на нових завданнях, якщо у вас в підсвідомості «висять» ще десятки незавершених питань? Практика постійного «відтягування» проблем не вирішує, а лише накопичує їх, тому намагайтеся позбавлятися від такого психологічного баласту. Вирішивши все, що назбиралося, ви відразу відчуєте емоційну легкість!   

щастя

5. Песимізм та постійне скиглення

Ви знали, що те, як ми говоримо і як ми налаштовані відносно життя, в кінці кінців матеріалізується? І це не вигадки, а один із неодноразово перевірених законів Всесвіту! Будете постійно жалітися на життя – і воно буде відповідним, а навчитеся бачити хороше – і воно до вас насправді прийде!

песимістка

6. Витрачання часу на «неправильні» цілі

Як часто ми намагаємося виправдати сподівання близьких людей замість того, щоб досягати власних цілей? Ми поступово підмінюємо наші істинні бажання прагненнями мами, чоловіка, начальника на роботі тощо. І навіть якщо виконуємо їх, то відчуття щастя не отримуємо… Навчіться розставляти правильні пріоритети і йдіть до власної, а не чужої мети!

Читайте також: “Файно є!”, або Хюге по-українськи

7. Невміння відпочивати

Кожний день робота, домашні клопоти, невідкладні питання, і навіть та нещасна година відпочинку перед сном завантажена безладними думками про те чи інше. Знайомо, чи не так? І як тут відчути себе щасливою людиною? Зрозумійте: якщо ви не навчитеся давати собі й своїм мізкам повноцінний відпочинок, про відновлення сил та задоволення від життя можете забути! Як і про енергію для подальших робочих звершень.    

щастя

Обов’язково проаналізуйте себе на наявність цих поганих психологічних навичок – якщо вам притаманна хоча б одна з них, її треба терміново позбутися! Дозволяйте собі радіти простим задоволенням, повноцінно відпочивати і зосереджуватися на власних прагненнях. Припиніть хвилюватися, мисліть як оптиміст – і буде вам щастя!

щастя