Причини відвідати Україну

Українці люблять свою рідну землю і їм відомо, якою багатою і прекрасною вона є. Але чи існують вагомі причини відвідати Україну для іноземців?Якою наша країна постає в очах мешканців інших держав, і які міфи стримують їх від приїзду до наших міст?

На жаль, більшості іноземців важко навіть показати Україну на карті, незважаючи на те, що це найбільша держава Європи. Але знайшовся один, хто не тільки приїхав до нас у гості, але й зумів відкрити для себе всю привабливість української культури! Американець Артур Вей – письменник, фотограф і мандрівник – назвав цілих 12 причин відвідати Україну, а сайт matadornetwork.com опублікував їх для широкого загалу.



1. Українська природа – неймовірна!

В Україні чудове все: зелені пагорби, снігові вершини, пишні квіти, повноводні ріки та фантастичні заходи сонця. Повітря свіже, а піші прогулянки чудові! Є пустелі, пляжі, 11 мільйонів гектарів лісів, понад 70 тисяч річок та струмків. І до того ж, порівняно мало туристів, що дозволяє спокійно насолодитися всією цією красою.

причини відвідати Україну

©matadornetwork.com

2. Витрати залишаються низькими

Можливо, Україна є однією з найдешевших країн Європи, якщо не найдешевшою. Перебування тут обходиться туристам в значно менші суми, ніж, приміром, у Таїланді, Коста-Ріці або Марокко. І хоча це говорить про те, що місцева економіка потребує допомоги, це також означає, що ви можете собі дозволити залишатися тут довше, ніж в інших країнах.



3. Їжа фантастична

Навіть якщо ви будете подорожувати бюджетно, то все рівно зможете дозволити собі харчуватися смачно і досхочу. Розкішний обід, що складається з борщу, вареників, запеченої з грибами та сиром свинини, овочевого салату, десерту і компоту, буде коштувати тут вдвічі дешевше, ніж у інших країнах. І ви більше ніде не зустрінете таких страв!

обід, їжа

©matadornetwork.com

4. В Україні є Львів

Львів став першим українським містом, в якому побував Артур, і він його насправді вразив! Люди тут знають, як весело провести час: жива музика на кожному кроці, понад 50 фестивалів впродовж року, ціла колекція «химерних» і тематичних ресторанів, затишні кав’ярні… Все це запам’ятовується іноземним туристам і допомагає скласти чудове враження про Львів.

5. Українці дуже розумні

Львів іноді порівнюють із Силіконовою долиною, і недарма. Україна посідає четверте місце в світі за кількістю ІТ-фахівців після Китаю, Індії, США та Росії. Але найбільшим сюрпризом для Артура стала любов українців до шахів. Як колишній трьохразовий Національний чемпіон з шахів США, він спробував себе в змаганні з вуличними гравцями у парку і був приємно здивований. А найбільше його вразило те, що в шахи у нас починають грати змалку, як, наприклад, ці діти на фото.

шахи

©matadornetwork.com

6. Українські герої – це поети

На думку Артура, найбільшими національними героями в нас є поети, і це теж можна сміливо віднести до причини відвідати Україну! Майже в кожному місті є пам’ятник Тарасу Шевченку, і це навіть є одним із рекордів Гінеса (культурний діяч, який має найбільшу кількість пам’ятників). Після Америки з її політиканами, новітніми героями з соцмереж та айфонами це нагадує вітер, який освіжає душу.



7. В Україні дуже красиво

Українські міста дивують іноземців змішанням різних стилів архітектури: від зелених або рожевих церков до старих замків; від європейських до радянських впливів. Наприклад, у Києві можна прогулятися пастельною вулицею Воздвиженка і відчути себе в європейській країні мрій з доглянутими будівлями. В старих будівлях присутня своя чарівливість: краса боротьби, завоювання, історії.

церква, причини відвідати Україну

©matadornetwork.com

8. Складне минуле і сподівання на майбутнє

Україна має непросте минуле, тому що вона була завойована і розділена багато разів. Українці багато страждали, і це продовжується й до сьогодні. Але ця країна щиро сподівається на те, що її майбутнє буде кращим.

9. Тут можна повернутися назад у часі

Найбільш цікаве місце, де можна повернутися в минуле, – Чорнобиль. Після жахливої катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції люди були вимушені евакуюватися зі своїх будинків, тож тепер туристи можуть відвідати покинуте місто Прип’ять, де все залишилося так, як було в 1986 році.

Чорнобиль

©matadornetwork.com

10. Українська культура охоплює тисячі років

Україна здобула незалежність у 1991 році, проте її багата культура, традиції та звичаї формувалися впродовж тисячоліть. Етнічним групам населення відомо, що незалежно від того, скільки разів змінюється влада, їхня власна ідентичність має першорядне значення. Українські пісні, танці, вишивка, ремесла витримали випробування часом та іноземними силами.



11. Гостинний народ

За кордоном існує міф, що українці не є дружніми, але насправді це не так, і Артур зміг переконатися в цьому особисто. Через два тижні після його приїзду у Львів він святкував день народження, а нові українські друзі підготували для нього вечірку з музичним сюрпризом. А ще Артур вважає, що українці надзвичайно щирі та дбайливі.

причини відвідати Україну

©matadornetwork.com

12. Невичерпні можливості для пізнавання країни

Україна – велика і загадкова для іноземців країна, яку можна вивчати дуже довго. Наприклад, у Буковелі можна насолоджуватися походами, озером, гірським велосипедом (влітку) або катанням на лижах (взимку). Можна досліджувати цікаві українські міста, кожне з яких має свою історію. Тут є безліч красивих парків, тінистих лісів, пам’яток культури, і все це – справжній скарб для мандрівників!

Це ще не всі вагомі причини відвідати Україну, насправді їх набагато більше. І дуже приємно, що іноземні туристи відкривають для себе нашу країну, адже нам таки є чим їх здивувати!

Читайте також: Унікальні озера України, які варто побачити на власні очі