Інколи звичайні та недорогі речі стають незамінними помічниками в господарстві. Багато жінок уже не можуть уявити, як вони раніше відмивали вікна чи витирали пил, не використовуючи спеціальні серветки для прибирання, або як морозили овочі та фрукти без пакетів для заморозки. Усе це помітно спрощує побут та робить його приємнішим! 

Що ж такого корисного для господарства ви ще не купили і, як незабаром виявиться, жити без цього не можете? Перевірте список корисних дрібничок, які повинні бути у вас на кухні!

1. Спеціальні ганчірки для прибирання

Викиньте у смітник усі ганчірки, зроблені зі зношеного одягу, – вони не можуть впоратися з прибиранням так ефективно, як професійні серветки. Тільки обирайте за метою використання, адже є ганчірки для скла та дзеркал, для пилу, для підлоги тощо.

2. Невеликі заварники для чаю

Якщо втомилися спостерігати в раковині картину з чашок уперемішку із заваркою чаю, купіть компактні заварники з цікавим дизайном, наприклад, стрілка, що пробиває серце. Це і зручно, і мило.

3. Zip-пакети

Це поліетиленові пакети зі зручною й надійною застібкою. В них можна зберігати все, що завгодно: спеції, зелень та овочі для заморозки, крупи і навіть маленькі дрібнички, які завжди знайдуться на будь-якій кухні. Вони дуже зручні, легко відкриваються та закриваються, доступні в різних розмірах і для будь-яких цілей.

4. Дошка для нарізання з контейнером для відходів

Нарізайте овочі, а «хвостики» відразу прибирайте в контейнер. Завдяки цьому і місце звільниться, і нічого не розлітатиметься по столу. Таке пристосування вже встигли оцінити тисячі господинь – спробуйте і ви!

5. Красивий скляний кухоль

Інколи складно дотримуватися грамотного питного режиму, однак коли вода постійно перед очима, робити це простіше. До того ж, наливати воду у склянку з красивого кухля значно приємніше. Ми переконані, що кухоль із чистою питною водичкою повинен бути під рукою на будь-якій кухні!

6. Кухонні ваги

Досить усе міряти склянками та ложками, адже набагато зручніше зважити всі продукти на компактних вагах! З таким кухонним помічником випічка точно стане вашим улюбленим хобі, адже дотримання точності рецепту гарантує відмінний результат. 

7. Магнітне кріплення для ножів

З ним ножі та ножиці завжди будуть під рукою, що без сумніву зручніше, ніж коли вони лежать у висувній шухляді. До того ж, таке пристосування має сучасний стильний вигляд і може відіграти роль цікавого декоративного елемента в інтер’єрі вашої кухні.

8. Сепаратор для яєчних білків

Цей простий аксесуар суттєво спрощує завдання розділити білки від жовтків. До того ж, він маленький і легко миється. Спроуйте скористатися ним хоча б один раз, і більше не захочете відділяти жовтки від білків звичайним способом.

9. Силіконові «хапачки»

Теплоізоляційні «хапачки» для духовки знадобляться господині, яка часто готує. Вони надійно вбережуть ваші руки від опіків і не дозволять зіпсувати ні випічку чи іншу гарячу страву, ні настрій!

10. Засіб для видалення вишневих кісточок

Заморожуйте вишні, варіть варення та випікайте вишневі пироги простіше та швидше, адже з цим пристроєм підготовка вишень займатиме набагато менше часу.

11. Прес-подрібнювач для часнику

Цей помічник не втрачає своєї актуальності! Однак важливо вибрати якісний аксесуар, щоб не довелося нервувати під час приготування їжі.

12. Кружка-сито для борошна

Вона допоможе швидко просіяти борошно, не розсипавши його на стіл. Погодьтеся, це значно зекономить ваш час і кількість борошна, яке ви використовуєте для приготування їжі.

Гуртівня «Час-Пік» має на сайті розділи з господарськими товарами, кухонним приладдям та посудом, де можна знайти ще безліч корисних речей. Потурбуйтеся про комфорт і зручність на власній кухні!