Інколи звичайні та недорогі речі стають незамінними помічниками в господарстві. Багато жінок уже не можуть уявити, як вони раніше відмивали вікна чи витирали пил, не використовуючи спеціальні серветки для прибирання, або як морозили овочі та фрукти без пакетів для заморозки. Усе це помітно спрощує побут та робить його приємнішим! Перевірте список, які корисні дрібнички ви забули купити.

Ці речі повинні бути в домі кожної господині

Що такого корисного для господарства ви ще не купили і, як незабаром виявиться, жити без цього не можете:

1. Спеціальні ганчірки для прибирання. Викиньте у смітник усі ганчірки, зроблені зі зношеного одягу, – вони не можуть впоратися з прибиранням так ефективно, як професійні серветки. Тільки обирайте за метою використання, адже є ганчірки для скла та дзеркал, для пилу, для підлоги тощо.

2. Невеликі заварники для чаю – якщо втомилися спостерігати в раковині картину з чашок уперемішку із заваркою чаю, купіть компактні заварники з цікавим дизайном, наприклад, стрілка, що пробиває серце. Це і зручно, і мило.

3. Zip-пакети, в яких можна зберігати все, що завгодно – від спецій до зелені й овочів для заморозки. Зручні, легко відкриваються та закриваються, доступні в різних розмірах і для будь-яких цілей.

4. Дошка для нарізання з контейнером для відходів – нарізайте овочі, а «хвостики» відразу прибирайте в контейнер. Завдяки цьому і місце звільниться, і нічого не розлітатиметься по столу.

5. Красивий скляний кухоль – інколи складно дотримуватися грамотного питного режиму, однак коли вода постійно перед очима, робити це простіше. До того ж, наливати воду у склянку з красивого кухля значно приємніше.

6. Кухонні ваги. Досить усе міряти склянками та ложками, адже набагато зручніше зважити всі продукти на компактних вагах!. З таким кухонним помічником випічка точно стане вашим улюбленим хобі.

7. Магнітне кріплення для ножів – з ним ножі та ножиці завжди будуть під рукою, що без сумніву зручніше, ніж коли вони лежать у висувній шухляді.

8. Сепаратор для яєчних білків. Цей простий аксесуар суттєво спрощує завдання розділити білки від жовтків. До того ж, він маленький і легко миється.

9. Силіконові «хапачки» – теплоізоляційні «хапачки» для духовки знадобляться господині, яка часто готує. Вони вбережуть її руки від опіків.

10. Засіб для видалення вишневих кісточок – заморожуйте вишні, варіть варення та випікайте вишневі пироги простіше та швидше.

11. Прес-подрібнювач для часнику – цей помічник не втрачає своєї актуальності! Однак важливо вибрати якісний аксесуар, щоб не довелося нервувати під час приготування їжі.

12. Кружка-сито для борошна – вона допоможе швидко просіяти борошно, не розсипавши його на стіл.

Гуртівня «Час-Пік» має на сайті розділи з господарськими товарами, кухонним приладдям та посудом, де можна знайти ще безліч корисних речей. Потурбуйтеся про комфорт і зручність на власній кухні!