Зміни на краще – це те, чого чекають усі. Але приходять вони лише до тих, хто усвідомлює важливість власної ролі у грі під назвою «Життя». Задайте собі запитання: що ви особисто зробили для втілення своїх мрій? Чи знайоме вам відкладання реалізації своїх планів «до кращих часів»? Чи є у вас взагалі чітка мета, до якої ви б хотіли прийти, скажімо, за рік?

Як надихнути себе на зміни: 5 психологічних прийомів

Інколи для того, щоб почати діяти, людині потрібна додаткова мотивація. Тож, якщо ви твердо налаштовані змінити життя на краще, то ось вам кілька порад від Сі Льюїс (Si Lewis) – авторки популярного мотиваційного блогу Elite Psyche.1. Напишіть план

Чи знаєте ви, чого хочете досягти протягом наступних 6 місяців? Якщо відповідь – ні, то прийшов час провести серйозну роботу над вашими цілями та життєвим планом. Саме з цієї точки починається натхнення на нові звершення.

Запишіть всі свої цілі. Незалежно від того, гігантські вони чи крихітні, просто запишіть їх. Великі цілі можна розбити на менші, і вже під час цього ви зможете створити план дій щодо їх досягнення.

зміни на краще
2. Мисліть позитивно

Видаліть негатив із вашого життя! Навіть якщо ви зазнаєте невдач, це не повинно заважати вам залишатися орієнтованими на ваші загальні уявлення та цілі.

Якщо у вас є 10 поганих хвилин у день, чи повинно це вплинути на наступні 23 години та 50 хвилин? Не повинно. Розчарування неминуче в житті, але ви повинні припинити готуватися до катастрофи і почати думати про найкращий сценарій.

зміни на краще3. Будьте невблаганно натхненними

Люди чомусь бояться слова «ні». Але відмова може стати каталізатором досягнення успіху! Усвідомте, що «ні» не означає «ніколи». Це означає «не зараз».

Обставини змінюються. Якщо ви залишаєтеся позитивними, цілеспрямованими та сприйнятливими, ваші власні дії перетворять «ні» на «так».

зміни на краще

4. Залишайтеся скромними

Утримуйте рівновагу. Справді, якщо ви прислухалися до перших трьох порад, то ймовірність того, що ви матимете певну форму успіху, значно збільшується. Але не варто намагатися обігнати самого себе!

Залишайтеся скромними і подякуйте за підтримку своїм коханим, друзям та родичам, які своїм існуванням теж мотивують вас на досягнення успіху.

зміни на краще
5. Будьте активними

Своїм життям керуєте лише ви! Будьте активними, не дозволяйте собі плисти за течією, вчіться знаходити хороші можливості за різних обставин. Уявіть, що ваше життя – це книга, і цікавість кожного наступного розділу залежить виключно від вас!

зміни на краще
Ці поради вже допомогли багатьом людям, тож беріть їх на озброєння і твердо прямуйте до кращої версії власного життя!