З Днем Незалежності України!

Редакція сайту «Твій світ» щиро вітає усіх із цим важливим для кожного українця святом. Бажаємо вам мирного неба над головою і довгого щасливого життя на рідній землі! І нехай скептики скажуть, що не все у нас в країні гладко і ще є куди розвиватися, тим не менше Україна – чудова, красива, багата і перспективна держава, яка подарувала нам багато приємного!І щоб не бути голослівними, перелічимо 15 причин, чому Україна – найкраща:

1. Україна – це держава, яка знаходиться в самісінькому географічному центрі Європи!

2. Площа України є найбільшою серед усіх інших європейських країн (друге місце за площею в Європі посідає Франція, а третє – Іспанія).

3. Саме в Україні зосереджена одна четверта всіх світових запасів родючого чорнозему.


4. Клімат України дозволяє нам сповна насолоджуватися усіма чотирма порами року. А третина людей на планеті, між іншим, взагалі ніколи не бачила снігу! І як тільки вони святкують Різдво та Новий Рік?

5. Природа нашої країни надзвичайно різноманітна: у нас є гори і рівнини, ріки і озера, густі ліси та безкрайні степи, два моря і навіть пустеля – Олешківські піски!

6. Дякуючи вдалому географічному розташуванню та багатим природним ресурсам, ми можемо забезпечити себе великим різноманіттям власних харчових продуктів. Ще й для інших країн залишиться!


7. Рекреаційні ресурси України теж дуже багаті – відпочити на нашій землі можна не гірше, ніж за кордоном. Чого варті одні лише зелені Карпати!

8. Українські міста – дуже красиві, у них багато пам’яток архітектури, зелених парків та цікавих місць. Сумніваєтесь? Відвідайте Львів, Одесу або Київ! Українські села не менш цікаві – з акуратними будиночками, пишними квітами, зеленими садками і щирими людьми!

9. А українська вишиванка? Це вже не просто одяг, а цілий пласт традиційного мистецтва, який не втрачає своєї популярності і дотепер. Більше того, в українських вишиванках зараз модно ходити не тільки в нас, а й у інших країнах!

©Anastasia Perekrest

10. Традиційна кухня України ну ду-у-уже смачна! Вона вважається досить складною, адже для приготування однієї страви часто використовується багато різних інгредієнтів, які, до того ж, послідовно піддаються різним видам теплової обробки. Зате результат – пальчики оближеш, згадайте хоча би справжній український борщ з пампушками!

11. В Україні дуже багато цікавих традицій і обрядів, кожний з яких має своє, особливе значення. Все це є важливою частиною нашої культури, яка значно відрізняється від культури інших країн.

12. Українське весілля – подія грандіозного масштабу, яка не йде ні в яке порівняння із заморськими шлюбними вечірками! Тут вам і багаті столи, і веселі музики, і ті ж обряди та традиції. А ще – непідробна радість за молодят і щирі сльози в кутиках очей…


13. Наша мова дуже милозвучна! Українські вірші та пісні вражають не лише глибоким змістом, а й чудовим звучанням, а цим може похвалитися не кожна країна.

14. Культурний спадок України вражає своїм багатством – недарма весь світ захоплюється нашими талановитими співаками, поетами, музикантами і танцюристами!

15. І останній, але найважливіший пункт: Україну варто любити хоча би за те, що це земля, на якій ми з’явилися на світ. Батьківщину не обирають, а ось те, якою вона буде в майбутньому, по трішечки залежить від кожного з нас.

Слава Україні!