міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері – це невід’ємний атрибут житлового або офісного приміщення. На сучасному ринку така продукція випускається у багатьох варіаціях. Обираючи для квартири або будинку міжкімнатні двері, особливу увагу потрібно звернути на якість та дизайн.

Як обрати міжкімнатні двері

Всі міжкімнатні двері повинні бути високоякісними та в повній мірі відповідати сучасним вимогам. З метою економії грошей багато покупців бажають придбати найдешевші моделі дверей, але при цьому забувають, що вже через кілька років такі вироби будуть потребувати негайної заміни.

Ось декілька порад щодо вибору дверей:

  • Уважно перегляньте всі запропоновані моделі і зверніть особливу увагу на матеріал покриття, який може бути натуральним або синтетичним. Також двері можуть фарбуватися в різні кольори або покриватися лаком. До натуральних матеріалів відноситься шпон деревних порід, до синтетичних – ламінат, ПП і ПВХ плівки. Кожен вид обробки має свої властивості.
  • Стандартні дверні конструкції підходять для будь-якого житла. Двері-купе – ідеальний варіант для маленьких однокімнатних квартир, де кожен сантиметр житлової площі відіграє значну роль.
  • При виборі міжкімнатних дверей варто звертати увагу не тільки на їхню вартість і дизайн, але й визначитися з функціональним призначенням. Якщо двері не повинні красти і без того маленький простір приміщення, є сенс розглянути варіанти установки розсувної або складеної конструкції.

Щоб точно визначитися з типом і дизайном дверей, ви можете скористатися конструкторами по візуалізації дверей в інтер’єрі. Інтернет-магазини та сайти виробників часто пропонують цю послугу безкоштовно.

Від чого залежить вартість?

Обираючи міжкімнатні двері, замовники зазвичай бажають уточнити вартість продукції. Справа в тому, що не кожен зможе легко придбати одночасно всі двері для житлового помешкання, адже вони можуть бути доволі дорогими. Двері з твердих порід дерева – дуба, бука, ясена, горіха, клена, червоного дерева – дуже міцні, виглядають презентабельно і чудово прикрасять елітний інтер’єр. Сучасна обробка робить їх надзвичайно довговічними, стійкими до вологи та інших негативних впливів. Але, на жаль, така продукція зазвичай і коштує дорого. Дешевих моделей дверей також варто оминати, тому залишається обирати «золоту середину».

Грамотно підібрані двері завжди скажуть про гарний смак власників житла та підтвердять їх високий статус. Бажаємо кожному з вас обрати найкращі для себе міжкімнатні двері!

Читайте також: Організовуємо ідеальний гардероб: 8 лайфхаків для порядку в шафі