Всесвітній день Дякую

Всесвітній день «Дякую» відзначається 11 січня, святкують його і в Україні. Як виникло це свято, які його традиції та як вітати друзів і рідних – розповідаємо у цій статті!

Як виник Всесвітній день «Дякую»

Часто ми забуваємо подякувати, сприймаючи добрі вчинки інших як щось само собою зрозуміле. Дехто дякує швидше з обов’язку, а не від душі. Але дуже важливо від усього серця висловлювати подяку тим, хто робить наше життя кращим і щасливішим! Щоб відзначити важливість вдячності, був започаткований Всесвітній день «Дякую». Ніколи не соромтеся вимовляти це просте, але таке тепле і цінне слово!

Візьміть за звичку дякувати людям. Висловлюйте свою вдячність щиро і не чекаючи нічого взамін. По-справжньому цінуйте тих, хто вас оточує.

Ральф Марстон

Всесвітній день Дякую картинки

Історія Всесвітнього дня «Дякую»

Вважається, що ініціатива започаткування свята «Дякую» походить від миротворчих організацій, але точна історія виникнення та засновник цього дня невідомі. Немає жодної згадки про рік, відколи відзначається цей день.

Є версії, що це свято було вигадане компаніями, які випускають вітальні листівки, щоб стимулювати їхній продаж (хоча такий варіант і виглядає менш привабливо). Але якою б не була причина, ідея чудова, адже подяку потрібно відзначати.

Не кожен з нас думає про тих, хто прямо чи опосередковано доклав заради нас зусиль. А цей день нагадує нам бути вдячними тим, хто робить щось для нас. Всесвітній день «Дякую» є одним із найбільш ввічливих святкових днів у році, тож не забудьте подякувати всім людям, які цього заслуговують!

Всесвітній день Дякую

Як відзначити Всесвітній день «Дякую»

У всьому світі день «Дякую» відзначають цікавими флешмобами, конкурсами та благодійними акціями. Люди малюють тематичні плакати та влаштовують вечірки.

Хоча насправді в цей день і не потрібно робити нічого складного. Просто щиро подякуйте своїм рідним та друзям: надішліть їм віртуальну або справжню листівку, подзвоніть і скажіть кілька теплих слів. Адже дуже важливо демонструвати свою вдячність тим, хто робить щось для вас.

 день Дякую вітання

***
Завжди потрібно «Дякую!» сказати,
Як хтось хороше й добре щось зробив.
Подав вам руку вмить, щоб не упасти,
Притримав двері, може похвалив…

Зробив хороше діло з добротою,
Чи допоміг дорогу перейти…
Всміхнувся посмішкою вам ясною,
Чи добрим словом зміг допомогти.

Чи в транспорті вам місцем поступився,
Та поглядом підтримав в певну мить…
Чи заступився, просто заступився,
Коли на вас обрушився весь світ…

Чи виручив когось в скрутну хвилину,
Нагодував чи одежину дав…
Чимсь допоміг і захистив людину,
І вислухав та ще й поспівчував…

Чи дав напитись серед дня ясного,
Зігрів, можливо, у холодну ніч.
Нам слово «Дякую» не коштує нічого,
Але, повірте, не у грошах річ.

А в щирості, що кожен відчуває,
У доброті, що від душі пливе.
Багато дуже слово означає,
Воно потрібне людям, бо живе.

Воно душі торкається, мов ласка,
Передає в собі людське тепло.
Тож дякуйте за все, за все, будь ласка,
Щоб людям добре й радісно було!
Надія Красоткіна

дякую

Всесвітній день «Дякую» – чудова нагода зблизитися з важливими для вас людьми, тож не втрачайте цієї можливості. Висловлюйте свою вдячність щиро й від душі, і нехай це свято принесе вам багато приємних емоцій!