лазерна епіляція рук

Руки завжди перебувають на видноті, тому жінки та чоловіки прагнуть, щоби вони виглядали естетично. Зараз, поряд із манікюром і доглядовою косметикою, великої популярності набуло видалення волосяного покриву з кистей, пальців і передпліч. Процедура дає змогу виглядати доглянутіше. Єдина проблема – підібрати підходящий спосіб усунення волосків. Бритва та депіляційні креми не забезпечують ефекту гладкості навіть на кілька днів. Шугаринг, епілятор або ваксинг залишають занадто багато волосків, що вросли.

Найбільш ефективний та сучасний метод сьогодні – лазерна епіляція рук. Процедура не займає багато часу, безболісна та забезпечує ефект гладкості шкіри на довгі роки.

Лазерна епіляція рук: у чому секрет

Особливість процедури полягає в тому, що лазерний апарат впливає не на волоски й не на епідерміс. Промінь проникає у волосяну цибулину і, нагріваючи, руйнує її. Це дає змогу позбутися 30 % волосся вже після першого сеансу!

Забезпечити стовідсотковий результат відразу неможливо через те, що лазер діє тільки на волосся в стадії росту й не зачіпає сплячі фолікули. Тому лазерна епіляція рук відбувається в кілька етапів. Залежно від індивідуальних особливостей організму, курс може зайняти 6-10 сеансів. Після його завершення можна насолоджуватися гладкими ручками довгі роки!

лазерна епіляція рук

Як підготуватися до процедури

Для початку рекомендуємо записатися на консультацію до салону, де вам би хотілося пройти процедуру. Професійний майстер ознайомить вас з особливостями процесу, протипоказаннями, визначить ваш фототип, структуру волосся та інші нюанси.

Після цього за 2 тижні до процедури відмовтеся від природної засмаги та солярію. Також завершіть приймання препаратів, що впливають на фоточутливість (проконсультуйтеся з лікарем) і видаляйте волосся в зоні епіляції тільки бритвою або депіляційним кремом. Будь-які маніпуляції, спрямовані на вищипування волосків разом із цибулиною, заборонені.

Які ділянки рук можна епілювати

Якщо надмірний волосяний покрив присутній лише на окремих ділянках, можна заощадити та записатися на видалення небажаного волосся в конкретній зоні:

  • на кистях рук;
  • на пальцях;
  • на плечах;
  • до ліктя.

Така вибіркова процедура доступна в більшості салонів. Наприклад, у Києві можна записатися до студії EpiLook. Там діє доволі демократичний прайс, а всі співробітники мають медичну освіту.

У будь-якому випадку, під час вибору салону не соромтеся запитувати сертифікати та перевіряти модель апарата на відповідність заявленому. Від цього залежить ваше здоров’я, а лазерна епіляція рук пройде успішно.