коронавірус

Епідемія коронавірусу принесла багато неприємних змін в наше життя: від хвилювань за своє здоров’я до таких незручностей, як необхідність носити маску. Існують також інші обмеження та заборони, дотримуватися яких чим далі, тим важче.

Ми розпитали наших співвітчизників про їхнє відношення до епідемії коронавірусу і почули багато різних думок.«Мені вже за п’ятдесят, а мій чоловік ще старший від мене, до того ж хворіє цукровим діабетом. Через це ми з ним дуже суворо дотримуємося встановлених норм поведінки при епідемії: постійно миємо руки, носимо захисні маски, намагаємося без потреби не бувати в людних місцях. Так, це приносить певні незручності, але здоров’я і життя важливіші.»

Ірина, 54 роки

«Я боюся захворіти і регулярно дезінфікую руки, але також не хочу втрачати якихось задоволень в житті. Наприклад, мені дуже не подобається, що розважальні заклади в деяких містах зараз відкриті лише до 22:00. Якщо вже вони працюють до того часу, то яка різниця, скільки там перебувати? Все рівно люди вже були в закритому приміщенні і не завжди дотримувалися дистанції, то чому потрібно виходити після десятої вечора?»

Галина, 28 років

«Я вважаю, що вся ця істерія з коронавірусом – це якась афера. Серед моїх знайомих немає нікого, хто б захворів, тому я в це просто не вірю і живу звичайним життям.»

Олександр, 38 років

«У мене маленька дитина, і спочатку я дуже хвилювалася саме за неї. Але потім почула, що діти переносять хворобу легко або взагалі безсимптомно, і, чесно кажучи, це мене трохи заспокоїло. Від початку карантину ми ще старалися більше бути вдома і нікуди не виходити, а зараз ходимо гуляти і в парк, і заходимо в торгові центри. Якщо подумати, то ізоляція вдома – це не дуже добре для дитячого імунітету, адже доньці потрібно частіше перебувати на свіжому повітрі і грітися на сонечку. Тому зараз ми трохи розслабилися і хвилюємося менше.»

Оксана, 29 років

«Звичайно, всі ці вимоги з носінням масок і дотриманням дистанції вже дістали. Тим більше, минулої зими я вже перехворів – сильно кашляв, була температура, слабкість. Може, то й був коронавірус – не знаю, тестів не робив. Зараз я маску майже не одягаю, хіба що коли про це просять продавці в магазинах.»

Ігор, 46 років

«Наші люди зараз дуже розслабилися і не відносяться до ситуації серйозно, але я вважаю, що це помилка. Вірус є, і люди від нього хворіють і вмирають – особисто знаю про такі випадки. Тому я дотримуюся всіх вимог і вам раджу робити так само. Береженого Бог береже!»

Ольга, 54 роки

Як бачимо, думки українців на рахунок епідемії коронавірусу розділилися: одні бояться захворіти, а інші майже не зважають на можливу небезпеку. А яке ваше ставлення до ситуації? Діліться в коментарях!

Читайте також: Проект «Коронавірус»: справжня небезпека чи соціальний експеримент?