тример

Сучасні мужчини не відстають від жінок за своїм зовнішнім виглядом та доглянутістю. Вони постійно прагнуть бути в тренді та стежать за новинками, будь то косметичні засоби, одяг чи інструменти для догляду. Одним із найлегших для чоловіків способів звернути на себе увагу є стильна зачіска і борода. І ось тут варто покластися на триммер – обов’язковий прилад у косметичному наборі справжнього чоловіка!

Що таке тример?

Тример – інструмент для догляду за волоссям і бородою, який вирівнює їхню форму та позбавляє від неохайності. Він забезпечує високу точність підстригання волосся, якої не може дати бритва. Цей прилад використовується для підстригання волосся на тілі, в носі та вухах, а також дозволяє чоловікам додавати більше цікавих деталей до свого образу. Тримери, зазвичай, портативні й прості у використанні.

тример

Тримери для чоловіків доступні у великій кількості, розмірах та різновидах:

  • тримери для стрижки волосся;
  • тримери для тіла;
  • тримери для гоління;
  • електричні тримери;
  • тримери на батарейках;
  • дротові та бездротові тримери тощо.

Оскільки структура волосся на тілі людини різна, ви не можете використовувати один тример для різних частин тіла. Вам потрібен відповідний прилад для різних частин тіла, леза якого гарантуватимуть ідеальний результат.

Які бувають типи тримерів

Нижче наведено найпоширеніші типи тримерів. Кожен з них суттєво відрізняється від іншого.

1. Універсальні тримери для волосся та тіла. Їх можна використовувати для обличчя, тіла, а також для підстригання бороди. Однак вони не мають функції розпізнавання частини тіла та типу волосся, де використовуються. Це може призвести до негативних наслідків для шкіри. Зокрема, такі тримери не призначені для підстригання волосся на обличчі.

універсальний тример

2. Тримери для бороди – пропонують регульовані насадки, гребінці та леза для укладання бороди в різних стилях. Деякі тримери для бороди можуть працювати від батарейок, а для деяких потрібна електрика. Вибираючи тример для бороди, необхідно проаналізувати довжину бороди, швидкість її росту та стиль. Більшість таких приладів мають леза та гребінці невеликого розміру для точного підстригання та укладання.

тример для бороди

3. Тримери для носа та вух. Ділянка в носі та навколо нього надзвичайно делікатна, а тип волосся тут відрізняється від решти частин тіла. Оскільки шкіра дуже чутлива, звичайний тример не підійде – ось тоді й виникає потреба в спеціальному тримері для носа та вух. Тример для носа підстригає волосся всередині ніздрів, застосовуючи технологію обертання для безпечного видалення волосяних фолікулів.

тример для носа

Яка різниця між тримером і бритвою?

Незважаючи на те, що тример і бритва виконують однакову роботу, це різні пристосування. Ось просте пояснення, яке допоможе вам зрозуміти різницю між ними.

Тример допомагає підстригати волосся та підтримувати доглянутий вигляд бороди. Ви можете використовувати його, щоб отримати бороду певної довжини, наприклад до 1 мм. На відміну від вищезгаданого, бритва забезпечує чисте гоління. Якщо вам потрібна бездоганно поголена, гладка шкіра – бритва стане ідеальним вибором.

Користуватися тримером може кожен (і жінки також), але перед цим потрібно знати про різні типи цих інструментів і для чого вони призначені. Відповідно, тоді ви зможете придбати їх для конкретних цілей. А просте використання, безпечність та портативність тримерів надовго зроблять їх вашими улюбленцями!