Що носити у вересні

Рання осінь відома своєю мінливою погодою, коли денна спека змінюється вечірньою прохолодою. То що носити у вересні? Допоможе транзитний гардероб!

Що таке транзитний гардероб

«Транзитний гардероб» – це термін, який використовується в модній індустрії. Ним позначають ідеї, що допомагають перейти із сезону в сезон без головного болю.

Принцип побудови транзитного гардеробу простий: літній одяг потрібно компонувати з осіннім, поступово замінюючи легкі сукні й топи на улюблені жакети та кардигани. А захиститися від капризів погоди допоможуть багатошарові образи, в яких органічно поєднуються легкі й теплі речі.

Що носити у вересні: 4 ідеї для вдалих образів

Що варто носити цієї осені? Ось вам 4 тренди, які набирають силу – кожний з них включає елементи літнього гардеробу, так що не поспішайте прибирати в шафу легкі речі.

1. Квіти на темному тлі

Що носити у вересні

©thechrisellefactor.com/©Blonde Collective

Квітковий принт традиційно вважається літнім, але великі квіти на темному тлі і восени залишаються в тренді. Легкі літні сукні з таким малюнком можна поєднувати із замшевим взуттям та затишними вовняними кардиганами.

2. Жакет із поясом

Що носити у вересні

©Not Your Standard/©marieclaire.ru

Відмінна тепла річ, яка буде залишатися модною впродовж всієї осені. Бонус: жакет чудово зіграє роль одного з шарів одягу, який можна зняти або одягнути при зміні погоди.

3. Всі відтінки зеленого

Що носити у вересні

©Not Jess Fashion/©Girl Meets Gold

«Зелена» манія триває, і поєднання різних відтінків зеленого (від кислотного до смарагдового) будуть в тренді до самої весни. М’ятні літні відтінки стануть чудовим акцентом образу, побудованого на різних відтінках кольору.

4. Відкриті плечі

Що носити у вересні

@livingwithlysss

Не найпрактичніший, але дуже романтичний літньо-осінній тренд!

Скористайтеся цими порадами, і питання «що носити у вересні» відпаде саме по собі! Бажаємо вам залишатися стильними в будь-якому сезоні та при будь-якій погоді!

За матеріалами: woman-delice.com

Читайте також: І тепло, і красиво: як обрати та з чим носити кардиган