подарунок собі

Зазвичай ми вкладаємо багато енергії в людей, які нас оточують: членів сім’ї, родичів, друзів та близьких. Але іноді потрібно зробити подарунок і собі, адже таке інвестування може суттєво змінити наше життя!

Сайт Thrive Global поділився історіями людей, які зважилися на приємні для себе зміни і залишилися задоволеними результатами. Ви теж можете зробити подібний подарунок собі – спробуйте, вам сподобається!1. Дозвіл на життя, про яке ви завжди мріяли

жінка

©goodfon.ru

«Я дала собі дозвіл жити тим життям, яке наповнює мене і робить щасливою. Протягом багатьох років я не переслідувала великих цілей і не висловлювала своїх повсякденних потреб, тому що не хотіла засмучувати інших людей або боялася їхнього несхвалення. Але як тільки я почала цінувати власний голос і відстоювати себе, стало зрозуміло: моє щастя, успіх і бажання служити світові вимагають припинити відчувати провину за те, що я поводжуся цілеспрямовано і сміливо. Зараз я прислухаюся, в першу чергу, до своїх бажань і потреб, без страху чи каяття. І життя ніколи не було кращим!»

Ронда Кінард, Філадельфія, штат Пенсільванія

2. Глобальна пригода

пальми

©gratisography

«Коли мені було 26 років, я подарувала собі дещо, що відкриває очі і змінює життя – дар подорожей. Я відкинула свої страхи та турботи щодо втрати кар’єри і вирушила мандрувати світом, не сідаючи в літак. Це була пригода, яка тривала три роки. Я подорожувала вантажними кораблями, рибальськими човнами та незліченною кількістю потягів по всій земній кулі. По дорозі я навчилася закохуватися в себе, перестала хвилюватися, що я «занадто товста», щоб досягнути чого-небудь, зрозуміла, що можу зробити що завгодно і знову відкрила свою пристрасть до життя!»

Люсі Гріффітс, Лондон

3. Життєствердна вечірка

подарунок собі

©goodfon.ru

«Коли мені виповнилося 40 років, я прийняв рішення провести вечірку і подякувати всім, хто завжди підтримував мене особисто та професійно. Я пережив розлучення, серйозну хворобу, зміну кар’єри, переїзд у інше місто і нарешті опинився в справжньому хорошому місці. Я запросив сім’ю, друзів та колег, які мене наставляли, подорожували зі мною і проходили зі мною через добре і погане. Я попросив кожного підготувати цитату, яка їх надихає. Спогади з тієї вечірки все ще змушують мене посміхатися! Я зібрав усіх, кого я люблю, в одному місці, і мав можливість подякувати їм за все, що вони для мене зробили. Я також зберіг усі цитати й іноді перечитую їх. Вони продовжують надихати мене, як і люди, які ними поділилися.»

Мім Сенфт, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк

4. Зміни кар’єри на користь родини

сім'я

©goodfon.ru

«Найкращим подарунком, який я нещодавно зробив сам собі, була моя остання зміна кар’єри. Я зважився на зменшення зарплати в обмін на триденні вихідні та менш напружені робочі умови. Зараз я є частиною команди і продовжую працювати на улюбленій роботі, яка дуже впливає на соціум. Я з радістю йду на роботу щодня і пишаюся нашими досягненнями. Але мої триденні вихідні – це особлива приємність: вони дають мені більше часу, щоб відкривати себе та бути ближчим до своєї родини.»

Рейган Хеберт, Дейтон, штат Міннесота

5. Дозвіл сумувати, щоб потім відновитися

жінка, спина

©gratisography

«Найкращий подарунок, який я коли-небудь робила собі, – це дозвіл пройти через період страждань. Близько 10 років тому ці страждання стали початком мого нового життя. Мені довелося пережити розлучення, фінансові негаразди, кризу стосунків, втрату будинку, соціального статусу та ще багато чого неприємного. Спочатку я була в шоці, а потім зайнялася перебудовою свого життя на автопілоті. Як мама, я повинна була забезпечити безпеку та стабільність для моїх дітей. Але після невдалих спроб щось змінити я зрозуміла, що намагаюсь функціонувати в стані глибокої емоційної травми. Тож я вирішила дати самій собі можливість посумувати та пережити цей період, а вже згодом діяти. І це допомогло!»

Ліза Сіперс Камен, Лос-Анджелес, штат Каліфорнія

6. Підтримка творчої сторони

творчість

©goodfon.ru

«Мій найкращий подарунок самій собі – це дозвіл інколи бути дивною для інших. Наприклад, одного разу я зіштовхнулася з конфліктом щодо витрачання великої суми грошей і часу на свою творчу майстерню (це здавалося невиправданим, зважаючи на мою кар’єру інженера-програміста). Але врешті-решт я вирішила, що хочу бути безумовним другом собі. Я продовжила займатися улюбленою справою, яка живить мою душу. Моє заняття творчістю може і не перетворитися на професійне, але це те, що робить мене значно щасливішою людиною.»

Вікторія Ван, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк

7. Подорож на край світу

пінгвіни

©goodfon.ru

«Найбільш змістовним подарунком, який я коли-небудь робила собі, була поїздка в Антарктиду! Я мріяла відвідати всі сім континентів, і я втілила цю мрію в життя. Це була велика фінансова інвестиція (і найбільша сума, яку я коли-небудь витрачала на себе), але воно вартувало того. Мені неймовірно пощастило, що я отримала цей рідкісний досвід. Я побачила китів, тюленів та пінгвінів у їхньому природному середовищі проживання та милувалася приголомшливими пейзажами. Я познайомилася з неймовірними людьми і потрапила в одне з найменш досліджених місць у світі. Поїздка була настільки змістовною, що стала моїм найкращим подарунком для себе!»

Ясміна Хедлі, Лондон

А якими був ваш найкращий подарунок собі? Чи може, він ще попереду? Поділіться з нами в коментарях!

Читайте також: Як змінити життя на краще та впустити нові можливості