Органічна кава

Органічна кава, представлена на прилавках магазинів – це кава, життєвий цикл якої сертифікований як «organic». В чому її особливість? Розбираємося разом!

Як сертифікують органічну каву

Процеси сертифікації у різних країнах можуть відрізнятися, однак загальні правила вирощування зводяться до наступного:

1. Кавова вишня повинна мати певний сорт. Він повинен виводитись виключно шляхом природної селекції, в якій не застосовуються жодні модифікатори. Адже вони можуть завдати шкоди людині, домашнім тваринам або худобі.

2. У процесі вирощування рослини виключено використання інсектицидів, пестицидів та різних хімікатів. Для удобрення ґрунту можуть використовуватися тільки продукти життєдіяльності тварин (пташиний послід або коров’ячий гній), а для відлякування комах – перець, часник або інші рослини, що мають різкий запах.

3. Збирання врожаю відбувається так, щоб рослина не постраждала і термін її життя не був скорочений внаслідок неакуратного поводження з нею. Найчастіше ягоди збирають вручну, щоб не зачепити ненароком ще недозрілі плоди.

Всі наступні етапи – очищення, сушіння тощо також передбачають відсутність «хімії» в будь-яких її проявах.

Зображення: офіційний сайт https://coffeestory.in.ua/ua

Органічна кава та її різновиди

Над тим, щоб купити органічну каву, замислюються не тільки вегани або вегетаріанці. Органічна кава в Києві цікавить також і тих, хто просто хоче побалувати себе чимось новим і корисним. Купити її можна в інтернет-магазині Coffee-Story.

На полицях магазину є такі сорти органічної кави:

  • Кенія Тириква Гукуюїні АВ з божественним смаком ягідних цукерок та приємним післясмаком.
  • Кенія Маунт. У ньому присутні нотки червоної смородини та какао.
  • Суматра Алам Корінджі, що гармонійно поєднує в собі темний шоколад, ром зі спеціями і нектарин.
  • Бразилія Суль-де-Мінас, що відрізняється збалансованим смаком із нотками цедри лимона, пудри какао та арахісу і не тільки.

У цьому магазині можна купити органічну каву в зернах на будь-який смак!

Як оформити замовлення на органічну каву?

Купити органічну каву в Україні легко та просто. У «Coffee-Story» це можна зробити буквально за кілька хвилин. Можна оформити замовлення через кошик на сайті, зателефонувати або ж заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. Дізнатися докладну інформацію про бажаний сорт кави можна в картці товару або ж у менеджерів магазину. Вони завжди із задоволенням розкажуть про смакові якості кожної позиції, якими відрізняється органічна кава.

Джерело: https://coffeestory.in.ua/ua