маммопластика

Кожна жінка хотіла би мати красиві підтягнуті груди. Адже, незалежно від розміру, найпривабливіше виглядає саме пружний бюст! При цьому дуже важливо, щоб він ідеально поєднувався з вагою, ростом та іншими параметрами фігури своєї власниці. Ось тільки, на жаль, далеко не всім дівчатам від природи пощастило з гарними, пружними грудьми.

Можливості корекції грудей

Як же бути, якщо бюст занадто маленький чи надмірно великий? У такій ситуації допомагає маммопластика Київ, яку проводять із застосуванням інноваційних матеріалів. Деякі жінки сумніваються щодо результатів такої операції та особливостей її проведення, саме тому важливо чітко усвідомлювати суть маммопластики та її основні переваги.

Така процедура має безліч позитивних сторін. Насамперед варто відзначити можливості операції:

• усунення невдоволення жінки своїм розміром грудей;

• зменшення бюста після пологів та грудного вигодовування дитини;

• відновлення форми після маніпуляцій, пов’язаних із видаленням молочної залози.

Нерідко таке втручання потрібне, якщо груди дуже маленькі, і це пов’язано з анатомічними особливостями.

мамопластика

Основні показання до проведення операції

Такий варіант корекції грудей часто проводиться за бажанням пацієнтки. Адже постійний фізіологічний та психологічний дискомфорт є одним із важливих показань до операції з виправлення параметрів бюсту. Якщо маленькі груди найчастіше приносять лише естетичну незадоволеність жінці, то великі можуть бути пов’язані з неможливістю вести повноцінний спосіб життя. Масивний бюст нерідко пов’язаний із серйозними болями у спині, порушеннями у будові хребта, дискомфортом під час відпочинку та сну.

Серед інших показань до проведення коригуючої операції слід зазначити виражену асиметрію. Якщо одна з молочних залоз опущена та спостерігається загальна невідповідність між розміром грудей та загальними параметрами тіла, то виправити таке порушення допоможе якісно виконана маммопластика. Дізнатися докладніше про маммопластику та показання до проведення такої операції можна у провідних фахівців даної медичної галузі.

Переваги маммопластики

Чим ще приваблива така операція? Секрет популярності маммопластики полягає в тому, що вона дозволяє суттєво підвищити самооцінку жінки. Коли їй починає подобатися власне відображення у дзеркалі, вдається підібрати найкрасивіше вбрання, можна забути про психологічні комплекси, пов’язані з думками про власну непривабливість. Після корекції бюсту жінка знову вірить у себе і свою привабливість, що призводить до позитивних змін у житті!