колишня дружина стежить в соцмережах

Ми давно звикли демонструвати своє життя в соцмережах – і навіть не замислюємося про те, що ця інформація може бути використана кимось проти нас. Читайте історію про те, як колишня дружина псує життя закоханій парі.«Колишня дружина мого коханого стежить за нами в інтернеті»

Світлана і Олег – вже дорослі люди, кожний з яких має невдалий досвід створення сім’ї. А колишня дружина Олега, Катерина, слідкує за кожним їхнім кроком у соцмережах, практично не криючись. За словами Світлани, це доволі неприємно, але якось вплинути на це вона не може:

«Так сталося, що з першого разу мені не вдалося побудувати сімейне гніздечко – маю за плечима розлучення з першим чоловіком. Але мені пощастило: невдовзі я познайомилася з Олегом, у нас зав’язалися серйозні стосунки і незабаром ми плануємо одружитися. У мого коханого, на жаль, теж є сумний досвід сімейного життя – зовсім недавно він розлучився, до того ж у першому шлюбі в нього народилася дитина. Все це було б цілком звичайною життєвою ситуацією, якби не одне «але»: колишня дружина мого нареченого активно вистежує нас у соцмережах».

Подала в суд і заборонила бачитися з дитиною

Ситуація була би ще терпимою, якби Катерина обмежувалася тільки переглядом фотографій свого колишнього, викладених у соцмережах. Її навіть можна зрозуміти, адже не так легко відпустити від себе своє минуле, тим більше що вона й до сьогодні залишається самотньою. Але одна справа – мовчазний перегляд фотографій, і зовсім інша, коли вона починає використовувати інформацію з інтернету проти Олега!

«Після появи в мережі наших фото зі спільної поїздки на відпочинок Катя подала в суд на збільшення суми виплачуваних їй аліментів. За її словами, якщо її колишній чоловік дозволяє собі возити на море свою нову пасію, значить, і їй він повинен віддавати значно більшу суму грошей. А після фото, де були зображені ми з коханим і його сином, який сидів у мене на руках, вона взагалі заборонила йому бачитися з дитиною» – розповідає Світлана.

Все це, звичайно, відчутно псує настрій майбутнім молодятам. Олег після розмови з Катериною буває дуже злий, але й припинити спілкуватися з нею він теж не може – адже вона мати його дитини.

«Не будемо змінювати свої звички через колишню дружину»

Світлана пропонувала Олегу видалити з інтернету всі спільні фотографії, щоб не спокушати Катерину і не давати їй можливості дізнаватися щось про їхнє життя. Але він не погодився:

«Олег у цьому питанні дуже принциповий. За його словами, він не збирається через неї змінювати свої звички і пояснювати численним віртуальним друзям своє раптове зникнення із соцмереж» – ділиться Світлана. – «До того ж, він вважає, і тут я з ним цілком згідна, що ми не повинні приховувати свої стосунки тільки через те, що це може не сподобатися його колишній дружині».

Олег сподівається, що після узаконення їхніх стосунків із Світланою Катя припинить намагання якось нашкодити. Хоча Світлана в цьому не така впевнена:

«Я не сумніваються, що вона швидко дізнається про наш шлюб, тому що не збираюся позбавляти себе задоволення викласти в мережу наші майбутні весільні фото. Для мене важливе спілкування з друзями, тому я не буду відмовлятися від цього через неврівноваженість Каті. А вона, якщо так хоче, нехай задовольняється виловлюванням інформації по крихтах із загальнодоступних джерел – все одно нічого не зможе змінити!»

А ви як вважаєте, хто в цій ситуації більше неправий: наречені, які викладають свої фото в інтернет, чи колишня дружина, яка використовує інформацію проти них?

Читайте також: Пробачити чи померти, або чому не можна ображатися? Казка для дорослих