картинки про війну

Ще кілька тижнів назад ми й уявити не могли, що наша рідна Україна піддасться підступному російському нападу. Але нова страшна реальність змінила все, тому сьогодні ми вимушені боротися за нашу свободу. Сумні хроніки весни 2022 року відображають картинки про війну, у яких можна знайти все: і біль, і вдячність Захисникам, і непохитну надію на нашу Перемогу.

Нехай ця добірка листівок і цитат, створених редакцією сайту «Твій Світ», завжди нагадує про те, що українці – сильна й незламна нація! Разом переможемо!

Картинки про війну в Україні

Кожен українець сьогодні важко переживає війну. Наш емоційний стан коливається від розпачу до ейфорії, від сліз до надії на близьку перемогу… Щоденно просимо Господа захистити нашу землю від загарбників, і самі не опускаємо рук!

картинки про війну

війна в Україні, картинки

Україна переможе картинки

картинки про війну і мир

Знаходиться місце навіть для гумору – і в цьому полягає ще одна суперсила нашої нації!

паляниця

Картинки про війну із вдячністю Захисникам

Збройні Сили України – справжні янголи-охоронці, які безстрашно стоять на сторожі нашої державності. Не менш важливим є внесок підрозділів територіальної оборони і навіть мирного населення у містах і селах, яке без зброї зупиняє танки!

картинки про війну

війна, ЗСУ, картинки

картинки про війну

З важким серцем щодня згадуємо тих, хто віддав своє життя у цій безглуздій війні…

Цитати відомих поетів, які підтримують бойовий дух

Українці митці слова завжди сміливо називали речі своїми іменами. Це підтримувало і продовжує підтримувати наш бойовий дух! Саме тому цитати поетів минулого і сучасності є настільки важливими і цінними для українців.

цитати Шевченка

цитати Ліни Костенко

цитати Лесі Українки

Листівки, які підтримують у важкі часи

Війна – це випробовування, в першу чергу психологічне. Тому головним нашим завданням сьогодні є втримати рівновагу і продовжувати жити наперекір ворогам! Ось чому ми створили не тільки картинки про війну, а й надихаючі листівки з висловами на кожен день.

картинки, листівки українською

цитати, картинки

картикни, листівки

листівки, цитати

листівки, цитати

цитати українською

Ми разом, ми згуртовані, і ми обов’язково переможемо! Віримо, що дуже скоро будемо поширювати в соцмережах не картинки про війну, а яскраві листівки вітань з нашою Перемогою!

Все буде Україна!

Читайте також: Новітні українські вірші про війну: добірка від сучасних поетів