Зробити зачіску та накрутити локони чи завитки в домашніх умовах зможе кожна модниця. Для цього знадобиться лише придбати спеціальну плойку! Виробники пропонують розкішний вибір моделей, які відрізняються не лише дизайнерським виконанням, матеріалом, але й функціональним призначенням.

Завитки будь-якого діаметру з приводу та без: як правильно підібрати плойку

Як уже говорилося вище, плойки відрізняються технічними характеристиками, функціями та конструктивним виконанням. Не завжди дорога модель може ефективно вирішити поставлене завдання.

У каталозі інтернет-магазину можна підібрати такі варіанти як:

  • циліндричний;
  • конусоподібний;
  • спіральний;
  • потрійний;
  • подвійний варіант виробу.

Давайте розглянемо найбільш популярні з них.

плойка

Циліндричні плойки – просто, швидко та зручно

Класичний варіант плойки, оснащений валиком у формі циліндра. Це зручні, прості у користуванні та недорогі різновиди пристроїв для укладання волосся. Конструкція такої плойки складається з щипців, подовжених затискачів, які утримують пасма, та металевого нагрівача.

Відрізняються плойки за довжиною щипців, і цей показник може змінюватись від 25 до 35 сантиметрів. З їх допомогою можна швидко накрутити кучерики по всій довжині волосся.

При виборі особливу роль відіграє довжина валика – від 10 до 25 мм.

Циліндричні моделі плойок випускають багато виробників. Однією з найпоширеніших і найпопулярніших компаній є німецький бренд Braun. Його вироби оснащені немаленькими керамічними валиками, а також можуть «похвалитися» функцією іонізації. Валик забезпечує дбайливий догляд за волоссям, запобігаючи його пересушуванню. Температурний режим пристрій підбирає самостійно. Такий персоналізований підхід робить укладання безпечним і щадним.

Конусовидна плойка – простий пристрій для любительок кучериків

За бажання можна в інтернет-магазині купити плойку для волосся конусовидної форми. Вирізняється виріб конструктивним виконанням та зовнішнім виглядом. На відміну від класичних, такі моделі оснащуються валиком, виконаним у вигляді конуса. По закінченні роботи завиток виходить в основі розширеним, а наприкінці – вужчим.

Такі моделі плойок відносяться до напівпрофесійних інструментів, тому часто використовуються майстрами у салонах краси.

Спіральні моделі плойок – красивою може стати кожна

Від своїх аналогів спіральні моделі відрізняються конструктивним виконанням валика. На останньому передбачено невеликий жолоб, який зовні нагадує спіраль. Якщо укласти у це відділення невеликі пасма, можна отримати пружні «африканські» завитки.

В основі апарату розташований невеликий фіксатор, який допомагає закріпитися локону на валику. Сам металевий стрижень може мати конусоподібну або циліндричну форму, його діаметр варіюється від 20 до 30 мм. Підбирається модель згідно з довжиною та структурою волосся.

Додаткові параметри вибору плойок

Матеріал покриття поверхні відіграє важливу роль у виборі моделі. Виробники пропонують вироби з металу, тефлону, кераміки, титану, турмаліну та інших матеріалів.

На продуктивність та швидкість готовності плойки до роботи впливає потужність. Чим вищий цей показник, тим швидше прогрівається пристрій.

Відрізняються плойки і діаметром стрижня валика. У продажу є вироби від 10 до 50 мм. Для короткого волосся краще підходять варіанти із середніми значеннями.

Багато моделей йдуть у комплекті зі знімними насадками. На чому зупинити свій вибір, вирішувати покупцю!