стрічки на випускний на замовлення

У нашому житті не так вже й часто трапляються різноманітні пам’ятні події. Тому ми просто повинні створити для подібних заходів особливу атмосферу! Якщо наближається випускний, саме час зібратися і подумати: які ж стрічки одягнуть школярі? Червоні або білі, атласні, шовкові або оксамитові? Ми пропонуємо обрати іменні стрічки випускника на замовлення, які дуже популярні в цьому році.

Іменні та індивідуальні стрічки для учнів різного віку на випускний

Пропозицій іменних стрічок на випускний є багато, як і дизайнів. Ви можете обрати текстове наповнення і навіть створити оригінальні елементи на матеріалах! Все це приводи для того, щоб не купувати червоні традиційні стрічки, до яких все вже давно встигли звикнути. Краще віддайте данину моді та сучасним трендам.

Якщо ви хочете, щоб школярі справді відчули святкову атмосферу й урочистість події, варто купити найкрасивіші, на ваш погляд, стрічки. А головне, дизайн стрічок на замовлення можна обрати індивідуально для кожного навчального закладу! Особливість цих виробів в тому і полягає, щоб прикрасити собою одяг школярів, тому до їхнього вибору потрібно підійти дуже ретельно.

Якими бувають стрічки для випускників

Щоб спростити ваші пошуки та полегшити завдання, давайте розберемося у всій різноманітності цих виробів:

  • Матеріали. Іменні стрічки для випускників можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Причому їхня якість не буде відрізнятися, тому що основа кожної стрічки доволі міцна. А ось зовнішній вигляд буде абсолютно різним! Атлас, до прикладу, гладкий, а оксамит – текстурний; кожний матеріал виглядає по-своєму, але завжди красиво.
  • Колір. Колір стрічок можна вибрати, виходячи зі шкільних традицій, побажань батьків та самих учнів. Одноколірні виглядають яскраво, з чим посперечатися складно. Цікавим варіантом буде також тандем традиційних кольорів країни. Стрічки можуть бути як яскравими, так і витриманих тонів.
  • Написи. Вони можуть бути простими або об’ємними, шрифт може різноманітним. Що ж стосується малюнків, на ваше замовлення на стрічки можуть бути нанесені і емблеми, і зображення. Вибрали виріб, поспішіть замовити іменний напис на стрічці!

Варіантів настільки багато, що головна складність полягає саме у виборі дизайну стрічок на замовлення, а не в тому, щоб їх купити, замовити або отримати. Доставка діє по всіх великих містах України, тому швидкість отримання вас приємно здивує. Як і те, що ви можете купити відразу ж потрібну кількість виробів. На замовлення доведеться чекати всього кілька днів, так як стрічки будуть виготовлятися для кожного школяра персонально. Але, по великому рахунку, це дуже короткий час виготовлення для іменних стрічок на випускний.

Бажаємо кожному випускнику та випускниці не лише красиво виглядати на урочистому святі, а й знайти свій шлях в житті і досягнути великих успіхів. Нехай завжди щастить!