Як поєднувати кольори в одязі

Справжні модниці добре знають, як поєднувати колори в одязі. Адже певна їх комбінація може або створити чудовий образ, або вщент зруйнувати його. Експериментувати з новими відтінками завжди ризиковано, але це не означає, що ви повинні одягатися в чорний з голови до ніг.

Якщо ви цікавитесь тим, як поєднувати кольори в одязі, то наша підбірка порад та візуальних прикладів дасть вам всі необхідні відповіді!

Як поєднувати кольори в одязі за допомогою кольорового кола

Скажемо відразу: щоб знайти ідеальне поєднання кольорів, стилісти витрачають багато часу і користуються спеціальними техніками, які розроблялися роками. На щастя, звичайним жінкам не потрібно вникати у всі тонкощі комбінацій відтінків, адже у нас є чудовий помічник – коло кольорів!

Кольорове коло складається з основних тонів та підтонів, розташованих у певному порядку. Ви можете скористатися наступними шаблонами комбінацій:

1. Парне поєднання протилежних кольорів

Таке поєднання виглядає яскраво та навіть драматично, але завжди дуже ефектно.

2. Комбінація трьох сусідніх відтінків

Поєднуючи відтінки одного кольору, які знаходяться поряд, можна створити чудовий ефект гри світла і тіні.

Як поєднувати кольори в одязі

©lookcolor.ru

3. Тріада

Тут є два варіанти: можна поєднувати кольори у вигляді рівностороннього або гострого трикутника. При цьому не обов’язково використовувати в одязі всі три кольори, а можна обійтися лише двома з них, адже всі вони чудово поєднуються.

Як поєднувати кольори в одязі

©lookcolor.ru

4. Тетрада

Малюєте на кольоровому колі умовний квадрат або прямокутник, і таким чином знаходите дві пари додаткових кольорів. Вони можуть існувати без одного з відтінків, але не більше.

Як поєднувати кольори в одязі

©lookcolor.ru

Знаючи ці схеми найкращого комбінування кольорів, можна створити чудові образи!

Приклади ідеального поєднання кольорів у гардеробі

Якщо ви не хочете самостійно підбирати відтінки одягу за допомогою кольорового кола, скористайтеся готовими підказками. Палітра кольорів на цих зображеннях складніша і містить вже не три чи чотири, а цілих п’ять відтінків. Але погодьтеся, що такі комбінації виглядають насправді розкішно!

Комбінування кольорів одягу для чоловіків та жінок

Наймодніші кольорові поєднання зазвичай змінюються разом з тенденціями і сезонами, тому немає сенсу аж надто зациклюватися на них. Крім того, кращі комбінації кольору одягу варіюються від людини до людини залежно від її віку, статі, кольору очей і волосся, а також від тону шкіри. Але, все ж таки, існують деякі загальноприйняті поєднання кольорів, які відрізняються для чоловіків і жінок. Ось декілька порад, які допоможуть вам грамотно скласти жіночий і чоловічий гардероб.

Найкращі кольорові комбінації для чоловіків

Як поєднувати кольори в одязі

©unsplash

• Яскравіші, світліші кольори змушують вас виглядати більшими.

• Темні кольори змушують вас виглядати меншими та стрункішими.

• Темно-синій, чорний і сірий є формальними і авторитетними кольорами.

• Щоб виглядати вищим, носіть одяг одного кольору.

• Чоловікам зі світлими відтінками шкіри краще уникати яскравих відтінків, таких як оранжевий і жовтий.

• Чоловіки з більш темним відтінком шкіри повинні уникати занадто темних або занадто світлих відтінків.

• Білі, сині, рожеві і бежеві сорочки дуже добре поєднуються з брюками шоколадно-коричневого, темно-синього, електрик-синього кольорів або кольору верблюжої вовни.

• Сорочки бордового, фіолетового, темно-синього та чорного кольорів чудово виглядають з бежевими, кремовими, хакі і сірими штанами.

• Брюки кольору хакі добре поєднуються з темно-синіми, темно-бордовими, червоними, зеленими, чорними, білими, пурпуровими, рожевими і сірими сорочками.

• Чорні штани добре поєднуються з сорочками синього, бордового, аквамаринового, помаранчевого, білого, фіолетового, жовтого, світло-рожевого і світло-сірого кольорів.

• Кремові або бежеві штани добре поєднуються з темно-синім, морським зеленим, темно-бордовим, рожевим і чорним відтінками.

• Сірі штани добре поєднуються з синім, зеленим, червоним, чорним, аквамариновим, світло-рожевим і вишневим кольором.

• Темно-сині брюки добре поєднуються з сорочками білого, жовтого, рожевого, хакі, червоного, персикового, світло-зеленого, чорного, малинового та бордового кольорів.

• Найкращий варіант для урочистого заходу – це чорна сорочка і біла брюки або темно-синя сорочка і штани хакі.

• Для офісу одягніть білу сорочку з бежевими брюками, світло-блакитну з темно-сірими штанами або білу сорочку з темно-сірими або синіми штанами.

Найкращі кольорові комбінації для жінок

Як поєднувати кольори в одязі

©unsplash

• Якщо основний колір одягу – білий, то його найкраще комбінувати з чорним. Ви також можете поєднати білий з яскравими або іншими темними відтінками.

• Чорний, бордовий, червоний і зелений добре поєднується з бежевим.

• Якщо основний колір – сірий, то комбінуйте його з бордовим, світло-блакитним, червоним кольорами.

• Зі світло-блакитними відтінками чудово поєднуються кольори м’яти, лісової зелені, а також білий та червоний.

• До сукні рожевого кольору підбирайте сірий, кобальтовий, чорний, фіолетовий, світлий або темно-синій колір.

• Чорний, коричневий, червоний, сірий і темно-синій або блакитний колір найкраще працюють з жовтим.

• З помаранчевим кольором найкраще комбінуються білий, жовтий, чорний, фіолетовий та зелений кольори.

• До чорного підходять всі світлі кольори, особливо білий і бежевий.

• З коричневим красиво комбінуються білий, бежевий, чорний, червоний і зелений.

• Біла, рожева, бежева, темно-синя, чорна і коричнева барви гарно поєднуються з червоним.

• До усіх відтінків зеленого підходять бежеві, блакитні, жовті, темно-сині і чорні кольори. Світло-зелений колір (як лайм), найкраще працює з темно-синім, жовтим, мандариновим і олов’яно-сірим. Аквамарин або морський зелений відтінок добре комбінується з хакі, червоним, персиковим або темно-синім кольорами.

Коли мова йде про найкращі поєднання кольорів для чоловіків і жінок, жорстких правил не існує. Тим не менш, ми сподіваємося, що ці ідеї допоможуть вам вибрати найкращі кольори для вашого гардеробу.

Як обирати кольорову гаму одягу: 5 ефективних порад

Як поєднувати кольори в одязі

©unsplash

І наостанок пропонуємо невеличке універсальне керівництво по шопінгу, яке підійде всім:

1. Якщо колір вам подобається, це ще не означає, що він вам личить

Більшість жінок, як правило, інтуїтивно відчувають «свої» кольори. Але іноді голос інтуїції перебивається психологічною потребою в певному кольорі, і тоді жінка може не звертати увагу на те, що цей колір їй не пасує. Корінь цієї проблеми криється в глибинах підсвідомості, і її потрібно, як мінімум, усвідомити.

2. Колір потрібно обирати з точки зору естетики

Естетика – це гармонія, яка підкорює колір своїм власним законам. Згідно цього принципу колір одягу повинен відповідати відтінку ваших очей, волосся, шкіри. Не варто обирати колір сукні під колір машини або манікюру. Шукайте варіанти в межах вашого кольоротипу, і будете мати неперевершений вигляд.

3. Приміряючи одяг, дивіться на своє обличчя

Колір може бути неймовірним, а покрій – чудовим, але якщо ваше обличчя в цьому одязі виглядає занадто блідим, темним або невиразним, значить, це не ваша річ. Для порівняння приміряйте одяг іншого кольору, і побачите різницю. Якщо сумніваєтесь в кольорі, значить, це точно не ваш відтінок, бо ваш сумнівів не викличе.

4. Слухайте оточуючих, але довіряйте собі

Не забувайте, що у ваших подруг є своє бачення кольору, тому навіть вам в примірочну вони принесуть «свої» відтінки. Це ніби як перенесення процесу вибору речі на себе. Звичайно, є і виключення, але краще розраховуйте на свою думку.

5. Шопінг повинен бути приємною розвагою, а не роботою

Найменш вдалі покупки здійснюються тоді, коли ви вже стомлені і готові придбати що-небудь, аби тільки вийти з торгового центру. В цьому випадку ймовірність помилки дуже велика, тому краще відкладіть покупку до іншого разу.

Тепер ви точно знаєте, як поєднувати кольори в одязі, і зможете зробити це не гірше за професійного стиліста! Але не забувайте про почуття міри, адже одночасна комбінація в одязі багатьох відтінків потребує хороших навичок колориста. Бажаємо вам вдалих та яскравих модних образів!

За матеріалами: lookcolor.ru, discovercolor.ru, color-meanings.com.

Читайте також: Сукня із штанами: як носити правильно (40 фото)