Енергетика старих речей

Енергетика старих речей – річ потужна, тож не варто недооцінювати її вплив на наше життя. Розбираємося у всіх її тонкощах і розповідаємо, як позбавлятися від непотребу правильно.

Як на нас впливає енергетика старих речей

Практично в кожній оселі є своя «священна» комора, де зберігаються старі й давно непотрібні речі. Там можна знайти все: від підшивки журналів за 1999 рік до зношеного светра з розтягнутими рукавами. І все це місяцями займає місце і припадає пилом, а викинути шкода. Знайомо? Ну звичайно, так! Але чи замислювалися ви колись, як ці речі впливають на ваше життя? Адже  кожна з них здатна накопичувати і зберігати інформацію про події, що відбуваються з нею, і перетворюватися на своєрідний носій енергетики.  

Спеціалісти-езотерики запевняють: все, що не використовується, не чиститься і не миється, рано чи пізно обростає згустком негативної енергії. І чим більше таких речей в оселі, тим важче у ній жити. Ось чому періодичне очищення жилого простору є однією з важливих умов домашнього щастя і затишку.

безлад, дівчина, бардак, ліжко, беспорядок

©Novus Fumus

Очищення оселі: як зробити це правильно

Як правило, найбільше старих речей накопичується в шафах, але не варто забувати і про такі «стратегічні» місця як балкони, комірки і кухня. Також подумайте, чи не пора вам позбавитися від великогабаритних речей, наприклад комода зі зламаними дверцятами, який вже ніхто не буде лагодити.

1. Шафа

Напевно, немає нічого важчого, ніж викидати свій старий одяг і взуття. Але, все ж таки, перегляньте гардероб і без жалю позбавтеся від речей, які:

  • асоціюються у вас з неприємними подіями. Наприклад, не варто зберігати і, тим паче, носити сукню, в якій ви колись потрапили в аварію;
  • належали померлому. Після смерті близької людини її одяг краще спалити і ні в якому разі не «доношувати». А дорогоцінні прикраси потрібно очистити з допомогою спеціальних ритуалів;
  • не підходять вам за розміром. Все, у чому ви почуваєтеся некомфортно, негативно впливає на ваш психологічний стан;
  • дісталися вам «з чужого плеча». Речі здатні зберігати енергетику свого попереднього господаря і передавати її наступному. Ось чому не варто купувати одяг і взуття у секонд-хендах, адже разом з ними ви можете отримати цілу купу чужих проблем на невдач.

Пам’ятайте, що ваші старі речі зберігають вашу енергетику, тому не допускайте, щоб вона переходила до когось іще. Перед тим, як виносити одяг на смітник, його варто випрати і висушити, щоб «змити» з нього інформацію.

Енергетика старих речей

©onedio.ru

2. Балкони і лоджії

На балконах знайдіть весь непотріб, який ви зберігали за принципом «раптом знадобиться», але так до нього і не торкалися. Подивіться, що ховається в коробках, старих валізах і скринях – там теж є від чого позбавитися! До слова, можете сміливо викидати і, власне, старі валізи.

Виносьте також мотлох, який накопичується в коробках з інструментами. Там, як правило, можуть зберігатися якісь деталі, які ви планували «повернути» на місце, щось полагодити, але так і не зробили цього. А взагалі балкон чи лоджію найкраще використовувати не для зберігання сезонних речей, а як місце для відпочинку.

Енергетика старих речей, балкон

©expresrabota.com

3. Комірки

Комора – ще одне місце, яке може бути просто завалене мотлохом! Якщо і зважитися викидати старі речі, то починати шукати їх потрібно саме в коморі. Сміливо викидайте зламану техніку, наприклад, старий блендер або пилосос, який ви вже не будете ремонтувати. Якщо в коморі зберігаються продукти, їх потрібно перевірити на предмет свіжості. Викиньте стару консервацію і підгнилі овочі та перевірте, чи не завелася «живність» у сипучих продуктах.

Відберіть все, чим вже не користуєтеся, відремонтуйте полиці, шафки і зламані дверцята, підклейте відірвані шпалери, освіжіть стіни і двері комори новою фарбою. І не забудьте провітрити приміщення після прибирання.

Енергетика старих речей, комора, кладовка

©sigolki.com

4. Шухляди та ящики

Перевірте комоди, пуфики, дивани і ліжка з ящиками. Дуже багато маленьких шухлядок є в коридорних шафах, дитячих стінках і приліжкових тумбочках. Їх потрібно перевірити на наявність дрібного непотребу: чеків, квитанцій, відривних аркушів із записами, старих журналів і газет, зламаних олівців та списаних ручок. Вам шкода викидати всі ці старі речі? Повірте, без них ваше життя стане кращим!

Енергетика старих речей

©Pinterest

5. Кухня

На кухні, в першу чергу, потрібно знайти і викинути весь надколотий посуд, тарілки або чашки з тріщинами, чайники з відбитими ручками. Також не шкодуйте старого кухонного приладдя, яким ви вже давно не користуєтеся. Зношений і мільйон разів випраний кухонний текстиль замініть новими рушничками та серветками.

Додатково пройдіться по кухонних шафках і позбавтеся від усього зайвого: наведіть лад у спеціях та крупах, перевірте на придатність усілякі кухонні гаджети і пристосування. Сміливо викидайте все, що втратило свій зовнішній вигляд.

Енергетика старих речей

©Megalife

Які речі не можна віддавати і передаровувати іншим людям

Очищуючи свою оселю, ви можете не тільки позбавитися від вже непотрібних вам речей, але й допомогти тим, хто їх потребує. Наприклад, дитячий одяг можна передати у спадок родичам чи знайомим, і вони будуть вам вдячні. Але існує ряд речей, які не можна передавати в чужі руки, щоб не втратити разом з ними свою енергетику. Ось ці речі:

1. Головні убори та речі, що торкалися голови та волосся (гребінці, заколки і т.д.)

2. Будь-яке взуття, тому що воно максимально поглинає нашу енергію, і передавати його далі може бути небезпечно.

3. Натільна білизна. Чим ближче до тіла, тим більше енергетики вбирає в себе річ.

4. Сумки і особливо гаманці. Це символ вашого процвітання, тому передача їх в чужі руки може негативно відобразитися на ваших фінансах.

5. Постільна білизна, подушки і особливо матрац. Все це також знаходилося дуже близько до вашого тіла, а матрац – це ще й символ сімейного благополуччя.

6. Дзеркала. Це взагалі окрема тема для розмови, адже енергетика дзеркал завжди вважалася особливою. Тому ні в якому разі не передавайте нікому дзеркала і дзеркальця, якими користувалися ви.

Енергетика старих речей

©A Skeptical Designer

Решту речей, навіть одяг, можна спокійно віддавати чи продавати. Якщо хвилюєтеся про те, що на ньому залишиться ваша енергетика, можете попередньо випрати його з сіллю, яка чудово «стирає» будь-які енергетичні сліди. Для цього просто додайте 2-3 столові ложки солі до прального порошку.

Енергетика старих речей не повинна руйнувати ваше життя. І хоча багатьом людям дуже важко викинути те, що вони зберігали роками, робити це необхідно. Позбавляючись від старого, ми відкриваємо шлях чомусь новому, тому результат того вартий!

Читайте також: Як притягнути удачу в дім: 5 спільних порад від психологів та експертів фен-шуй