День ангела Ольги привітання

Ольга – красиве жіноче ім’я, доволі поширене в Україні. Розповідаємо про значення цього імені, а якщо святкуєте День ангела Ольги, привітання та красиві листівки для іменинниць вже зібрані тут!

Значення імені Ольга

Існує декілька версій походження імені Ольга. Згідно з першою, воно утворилося від древньоскандинавського імені Хельга і означає «свята», «світла», «ясна», «мудра», «священна», «фатальна». За другою версією ім’я вперше з’явилося в давньослов’янській мові і є похідним від імен Вольга та Волх, а означало воно «сонячна», «хороша», «значна», «велика». Після канонізації княгині Ольги у 1547 році воно стало канонічним християнським іменем, яким часто називали дівчаток в Україні.

День ангела Ольги привітання

Коли День ангела Ольги: привітання на яку дату готувати 

Найбільш відомою датою іменин є 24 липня, коли вшановується пам’ять рівноапостольної княгині Ольги. Ця видатна жінка стала однією з перших правительок Русі, яка прийняла хрещення, почала зводити християнські храми та навертати населення до Бога. Після трагічної загибелі її чоловіка, князя Ігоря, Ольга очолила Київське князівство і присвятила йому своє життя. Її шанували як мудру правительку і людину, що внесла значний внесок у розвиток культури князівства.

Також іменини Ольги відзначають у наступні дати: 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня та 23 листопада.

День ангела Ольги привітання

Характер жінки з іменем Ольга

Ольга має сильний характер, сталеву силу волі та високий інтелект, хоча іноді з нею буває непросто. Вона дуже працьовита, чесна та чуйна до чужого горя, витрачає багато часу на освіту та власне вдосконалення. Якщо Оля поставить перед собою певну мету, її ніщо не зупинить, але для цього їй важливо зберігати незалежність. Є в Ольги і негативні риси характеру: вона може довго ображатися і бути мстивою. Їй важко просити пробачення, навіть якщо вона справді завинила.

Оля зажди намагається тримати свої емоції під контролем, не відразу відкривається людям і довго їх вивчає. Але якщо вже «підпустить» до себе незнайомця, то стає дуже комунікабельною і завжди прийде на допомогу.

іменини Ольги

День ангела Ольги: привітання та листівки

Якщо у вас є знайомі іменинниці і ви святкуєте День ангела Ольги, привітання і красиві листівки точно стануть вам у нагоді!

***
Нехай усім, хто зветься Оля,
Всміхається привітно доля,
Господь дарує свою ласку
Й життя буде, неначе казка!

***
В красуні-Ольги нині іменини –
Нема на світі кращої людини!
Тож хай тебе твій Ангел зберігає,
Удача хай ніколи не минає!
Хай радісною буде твоя доля,
Щаслива будь, чудова наша Оля!

День ангела Ольги привітання

***
З іменинами, Олюся!
Я сказати не боюся:
Ти чудова, вся зі світла,
Хочу, щоб ти завжди квітла!

***
В День ангела для тебе, Олю,
Хай посміхнеться світ навколо,
Хай квітами застелить Доля
Твоє життєве світле поле!
Тобі здоров’ячка бажаю,
І горя жодного не знати,
Хай Бог тебе оберігає,
І кожний день буде, як свято!

Нехай День ангела Ольги, привітання для якого ми підготували, пройде чудово! А всім іменинницям бажаємо здоров’я та гарного настрою!