день ангела Галини

Галина – гарне жіноче ім’я, яке було досить популярним в середині 20-го століття. Зараз цим іменем дівчаток, на жаль, називають не так часто. Свій День ангела Галини відзначають декілька разів на рік. Коли саме вітати Галочок, що означає це ім’я та який характер у його володарки – розповідаємо у нашому матеріалі!

Походження та значення імені

В перекладі з давньогрецької ім’я Галина означає «спокій», «тиша», «безтурботність». Із цим іменем пов’язана одна давня легенда, в якій розповідається про міфічне створіння Галене, схоже на русалку. За легендою, Галене була відповідальною за погоду на морі, її головним завданням було забезпечувати спокій морської гладі. Тож саме спокій та безтурботність є символами цього імені.

Зменшувально-пестливі форми імені: Гала, Галя, Галинка, Галиночка, Галюся, Галочка.

Коли відзначати День ангела Галини

Свої іменини Галини святкують декілька разів на рік:

  • 23 лютого
  • 23 березня
  • 29 квітня

У ці дати привітайте іменинниць красивими листівками та віршованими вітаннями від сайту «Твій Світ»!

Читайте також: Універсальні привітання з Днем ангела: листівки та вірші українською

з днем ангела Галини

Характеристика імені Галина

Галина – вольова й енергійна жінка. Неважливо, коли саме відзначати день ангела Галини, – її характер часто залежить від пори року, в яку вона народилась!

Галина, народжена взимку, має командирський характер. Вона категорична у своїх висловлюваннях і завжди дотримається обіцянки, чого б це її не коштувало.

«Весняна» Галина – ніжна, романтична натура, яка полюбляє інтриги і, слід зауважити, частенько приймає в них участь.

Галина, яка народилася влітку, відрізняється товариським та доброзичливим характером. З такою жінкою сварки неможливі, оскільки вона завжди відчуває ту межу, яку не варто переступати.

«Осіння» Галина – особистість, сповнена протиріч. В незнайомому середовищі жінка спокійна і сором’язлива, а от у звичних для неї обставинах Галина стає владною та пихатою.

Галинка в дитинстві

Дівчинка на ім’я Галинка росте спокійною та впевненою у собі дитиною. Вона активна, енергійна та життєрадісна. Полюбляє грати в рухливі ігри. Дівчинка з легкістю знаходить спільну мову з однолітками і має багато вірних друзів. І хоча товаришує вона більше з хлопчаками, «пацанкою» її важко назвати.

Як і усім дівчаткам, Галинці також подобається чепуритися та крутитися перед дзеркалом. Вона любить красуватися перед гостями в пишному платтячку, уявляючи себе маленькою принцесою.

Навчається Галочка зазвичай добре. Вона посидюча, має чудову пам’ять та однаково добре розуміється і в точних, і в гуманітарних науках. Любить читати, малювати, відгадувати різні кросворди та головоломки. Для неї найкращий подарунок – пригодницький роман або набір олівців. Активній по характеру дівчинці подобається відвідувати різні гуртки, спортивні секції, а також їздити на екскурсії та ходити в походи з однокласниками.

дівчина, посмішка, день ангела Галини

Галина в дорослому віці

Характер дорослої Галини не сильно відрізняється від характеру маленької, адже вона залишається такою ж спокійною та активною особистістю, як і в дитинстві. А це досить рідкісне поєднання!

Галина − жінка цілеспрямована, яка завжди йде до своєї мети. При цьому Галя не терпить жодних хитрощів та підступів. Якщо вона чогось досягає в житті, то виключно чесним шляхом. Галина є справжньою трудівницею, для якої робота – понад усе. Завдяки якостям свого характеру вона може стати успішним педагогом, керівником, фінансистом або ж лікарем.

Оточуючі люблять і поважають Галину за її самокритику та відвертість. Вона доброзичлива, ввічлива, а також розважлива. Продумує наперед усі свої витрати та ретельно шукає при цьому шляхи економії. Легко пристосовується до життєвих обставин, одночасно і суб’єктивна, і об’єктивна. Може присвячувати себе декільком справам одночасно: турботі про рідних, громадській діяльності, релігії. Її характер не назвеш простим. Навіть для близьких людей вона залишається загадкою, адже завжди тримає все в собі.

Галина в коханні

У власниці цього імені завжди багато шанувальників, адже вона має привабливу зовнішність та прекрасне почуття стилю. Галина мріє про велике та пристрасне кохання. Проте, варто зазначити, жінка досить перебірлива при виборі партнера. На її руку і серце може претендувати лише освічений, привабливий, добре забезпечений та надійний чоловік.

В сімейних стосунках Галина намагається бути головною, що, звісно ж, не завжди до вподоби її обранцю. Якщо жінка на ім’я Галина занадто тиснутиме на чоловіка, це може зруйнувати їхній шлюб. Проте, якщо все-таки Галі вдасться домогтися взаєморозуміння з партнером, їхня сім’я буде міцною і щасливою.

Якщо вона відчуватиме надійну підтримку з боку чоловіка, Галина взагалі стане ідеальною дружиною! Хоча вона і не дуже полюбляє рутину сімейного життя і домашніх турбот, але заради коханого стане чудовою гостинною господинею. В будинку Галини завжди пануватиме затишок та душевна атмосфера.

Міцні стосунки Галина може побудувати з Олексієм, Сергієм, Андрієм, Віктором, Михайлом. А от з Ігором, Леонідом, Миколою, Кирилом у жінки цілковита несумісність.

В Україні є чимало прекрасних жінок та дівчат, які мають це ім’я. Тож в День ангела Галини не забудьте привітати своїх знайомих!

Текст: Тетяна Вечера