Бажаєте дати своїм дітям якомога кращу освіту? Обирайте навчання в приватній школі «Базис», яка має високий рейтинг серед інших профільних шкіл.

Про школу «Базис»

Це математична школа в Києві з поглибленим вивченням англійської мови, учні якої легко складають міжнародні іспити. Високопрофесійні педагоги мають свій новаторський підхід до викладання, чим заохочують учнів до цікавих рішень та проведення різних наукових дослідів, для яких у школі є науково-дослідні лабораторії.

Починаючи з початкової школи, кожному учню приділяється максимум уваги для визначення його здібностей, щоб у подальшому розвивати і навчати дитину у цьому напрямку. У школі є багато позакласних гуртків, де діти отримують фізичний (хореографія, айкідо, басейн) та творчий розвиток за власними здібностями та бажаннями. Для малюків є школа повного дня, де діти і відпочивають, і виконують самостійно домашні завдання.

Діти, які навчаються у середній та старшій школі, вже можуть визначитися зі своєю спеціалізацією. Школа «Базис» є науково-дослідницькою школою, де приділяють особливу увагу природничим наукам (математика, фізика, біологія, хімія). Навчатися тут непросто, але навчальна програма складена таким чином, що учні встигають опановувати усі предмети. Свідченням цього є успіхи учнів на різноманітних олімпіадах. Деякі викладачі школи є членами журі, тож можуть допомогти їм визначитися з предметом олімпіади, розвивають їхній потенціал та природні здібності.

Додаткові заняття у школі «Базис»

У школі можна відвідувати додаткові заняття (гуртки) як факультатив після уроків у другій половині дня. Це можуть бути:

  1. Математичні гуртки, де дітей навчають математичній лінгвістиці та логіці.
  2. Науковий клуб – поєднання фізики, математики, хімії та біології. Тут учнів заохочують до дослідницьких проектів та вчать шукати відповіді на складні питання.
  3. Гуртки з хімії, де дітей навчають основам аналітичної хімії на надають навички виділення й дослідження природних сполук.
  4. Гуртки з біології – тут дають поглиблені знання з біології для тих дітей, яким їх не вистачає на уроках. З ними їздять на екскурсії в лабораторії, діти беруть участь в міжнародних біопроектах, досліджують поведінку тварин та ставлять експерименти.
  5. Програмування – під час занять діти вивчають різні мови програмування, розв’язують логічні завдання.
  6. Англомовний театр – на цих заняттях діти поглиблено вивчають англійську мову в цікавому форматі, а також отримують акторські та ораторські навички.
  7. Робототехніка — школярі займаються в сучасних лабораторіях та вчаться створювати прості комп’ютерні ігри.

Також є й звичайні гуртки (шахи, малювання, логіка, акторська майстерність, айкідо та секція самооборони, басейн).

Переваги навчання в приватній школі «Базис»

Окрім навчання, тут у дітей виховується почуття самоповаги, гідності, патріотизму та командний дух. Випускники мають високий рівень знань, що робить їх бажаними студентами для багатьох престижних вузів нашої країни і не тільки. Учні приватної школи «Базис» отримують атестати державного зразка. Талановитим старшокласникам надається стипендія, яка покриває частину оплати за навчання.

Школа приділяє багато уваги підбору викладачів, усі вони мають свій креативний і авторський підхід до навчання дітей, що підтверджується гарними відгуками батьків та дітей, які тут навчаються.

Як вступити до приватної школи «Базис»?

Для вступу до першого класу потрібно пройти співбесіду з психологом, який визначає готовність дитини до навчання. Для вступу у 5-11 клас проводиться співбесіда з профільним викладачем. Школа пропонує затишні класи, обладнані сучасною технікою, де навчається не більше 16 осіб. Також пропонується триразове харчування та трансфер від метро імені Тараса Шевченка вранці та після занять.

Якщо ви вагаєтесь і ще не вирішили, чи варто вашій дитині навчатися у цій школі, можете скористатися послугою пробного тижня. За цей час дитина може визначитися, чи подобається їй навчатися тут.

Школа знаходиться за адресою: м. Київ вул. Ділова, б.3. Телефон: (044) 333-63-48.