пресотерапія

Завдяки своїй ефективності пресотерапія швидко набирає популярності в апаратній косметології для тіла. Відповідно, збільшується й вибір косметологічного обладнання у профільних інтернет-магазинах України. Апарати для пресотерапії все частіше купують для косметологічних центрів, салонів краси, центрів корекції фігури, медичних центрів, вони також підходять для домашнього використання. Перевагою процедури є відсутність дискомфорту, а після сеансу відзначається покращення самопочуття, з’являється відчуття легкості.

Функції апарату пресотерапії

Пресотерапією називається процедура, під час якої клієнт отримує апаратний масаж за допомогою стисненого повітря. Принципом роботи апаратів пресотерапії є компресійний вплив на людське тіло. При використанні такого обладнання миттєво створюється тиск (компресія) у манжетах, потім за допомогою повітря відбувається вплив на обрану ділянку. Внаслідок проведення пресотерапії відбувається значне збільшення швидкості циркуляції крові та лімфи.

Розміри манжетів можуть бути різними.

Позитивних результатів від дії апарату вдається досягти за допомогою лімфодренажного масажу. Масаж стисненим повітрям позитивно впливає на здоров’я, надає розслаблюючий ефект, покращує самопочуття, знімає втому, допомагає відчути легкість у руках та ногах. Зміни можна побачити вже після першого сеансу!

Як проводити процедуру даним апаратом

Під час сеансу клієнта потрібно одягнути у спеціальний костюм, який послужить як компресійна система. Насос керується комп’ютером і може надувати і здувати різні частини костюма за необхідності. Стискаючі рухи сприяють виведенню крові та лімфи з м’язових тканин. Повітря може подаватися компресором у манжети під різним тиском.

З якими проблемами допомагає впоратися пресотерапія

Застосування обладнання для пресотерапії має безліч переваг, оскільки допомагає клієнтам у боротьбі з багатьма проблемами. Це найкращий спосіб для:

 • зняття набряків;
 • лікування та зниження ризику утворення варикозу;
 • позбавлення болю в м’язах, підвищення тонусу;
 • ефективного схуднення (корекції фігури);
 • позитивного впливу на лімфатичну систему;
 • лікування целюліту.

До того ж, не потрібно проводити додаткове навчання для косметологів – апарат простий у використанні!

Все для косметології, включно з апаратами для пресотерапії, можна придбати на спеціалізованому сайті за вигідною ціною.

Скільки триває курс?

Середня тривалість курсу становить 10-15 процедур із перервами від 2 до 4 днів. Щоденне повторення процедури не приносить належного ефекту – це перевантажує організм та знижує результативність сеансів. А завдяки невеликим перервам між відвідуваннями організм адаптується до змін.

Надалі, щоб підтримувати отриманий результат, слід проводити повторний сеанс 1-2 рази на місяць. Інший варіант – зробити перерву мінімум на 6 місяців, а потім повторити повний курс.

Ціни та окупність апарату

Ціна на косметологічні апарати залежать від комплектації та функціональних можливостей вибраного апарату. У порівнянні з класичним лімфодренажем, апарати для пресотерапії впливають на стан всього організму.

Якщо рахувати вартість процедури в місті Києві, то окупність настане вже через 2 місяці за умови обслуговування 3 клієнтів на день або 15 клієнтів на тиждень.

В результаті при покупці апарату пресотерапії можна отримати професійне обладнання, що сприяє вирішенню цілого ряду фізичних та естетичних проблем. Установка його в кабінеті вашого салону чи клініки дозволить проводити найбільш затребувані серед клієнтів процедури. Це дозволить значно збільшити дохід та відвідуваність.

Як вибрати такий апарат?

Перед покупкою варто вивчити відгуки на апарати та костюм для пресотерапії. Вибираючи професійне обладнання, рекомендується порівнювати апарати за такими критеріями:

 1. Комплектація.
 2. Наявність гарантії.
 3. Здійснюється робота від мережі чи від акумулятора.
 4. Чи пропонує інтернет-магазин доставку.
 5. Наявність постгарантійного ремонту.

Ретельно ознайомтеся з технічними характеристиками обладнання, яке плануєте купити, а з будь-яких питань звертайтеся до консультантів інтернет-магазину.