Старіння жінки

Кожна жінка рано чи пізно починає замислюватися над тим, як зберегти свою молодість. Дорогі креми, салонні процедури, застосування тих чи інших лайфхаків з інтернету – все це призначено зупинити старіння жінки! Але чи могли ви подумати, що власними неправильними діями щоденно погіршуєте стан шкіри та організму в цілому?

Звичайно ж, повністю зупинити процес старіння не вдасться, але в наших силах хоча би не сприяти його пришвидшенню. А для цього слід відмовитися від кількох шкідливих звичок, які можуть бути присутні у вашому житті.

Шкідлива звичка № 1. Ви обмежуєте час свого сну

Під час нічного відпочинку наш організм відновлюється і регенерує клітини, а для цього йому потрібно не менше 8 годин. Тому добре подумайте, чи вартує пізній перегляд фільму нових зморшок на вашому обличчі.

Здоровий сон

Шкідлива звичка № 2. Неправильне харчування

Так, звучить банально, але факт залишається фактом: якщо ви будете і надалі перехоплювати щось на бігу, зловживати фаст-фудом і солодким, їсти рідко і великими порціями, то не жалійтесь потім на себе в дзеркало.

старіння жінки
Шкідлива звичка № 3. Ви занадто емоційні

Часті стреси та психоемоційні навантаження несуть викид шкідливих гормонів для організму і нові мімічні зморшки для шкіри. Повністю уникнути неприємних ситуацій, звісно, неможливо, але намагайтеся хоча би реагувати на них спокійно.

Емоції, старіння жінки

Читайте також: Як поновити жіночу енергію: 5 перевірених способів покращити ваше життя

Шкідлива звичка № 4. Ви не доглядаєте або неправильно доглядаєте за шкірою

Наносите занадто «важкий» макіяж і забуваєте змити його на ніч, недостатньо зволожуєте шкіру зсередини (мова йде про щоденне випивання тих самих 6-8 склянок води), спите «лицем в подушку», не користуєтесь сонцезахисними кремами, трете очі… Продовжувати далі? Та ви й самі все знаєте!

Шкідлива звичка № 5. Мало буваєте на свіжому повітрі

Чим більше ви перебуваєте в закритому приміщенні, тим менше кисню отримуєте, а це сприяє швидшому старінню. Тому не дивіться на погоду чи невідкладні справи і виходьте на вулицю! Свіже й чисте повітря миттєво наповнить вас енергією, підніме настрій і загальний тонус.

Прогулка

Шкідлива звичка № 6. Багато часу за гаджетами веде до старіння жінки

Вам відомо про косметологічний термін «шия айтішніка»? Це коли шкіра на шиї втрачає тонус і вкривається глибокими зморшками через довге сидіння в неправильній позі перед комп’ютером чи планшетом. Телефони теж рахуються! Тому не зловживайте технологічними благами цивілізації, або хоча би намагайтеся під час роботи тримати голову перпендикулярно до шиї, не опускаючи підборіддя.   

Дівчина з телефоном
Шкідлива звичка № 7. Нехтуєте фізичними навантаженнями

Як би нам цього не хотілося, але спортом займатися потрібно. М’язи потребують руху – тоді вони будуть в тонусі, та й ваша фігура покращиться. Погодьтеся, що старіння жінки, яка зовсім не займається фізичною активністю, більш очевидне.

Фізична активність

Читайте також: Як надихнути мужчину на успіх: 10 важливих порад для жінок

Шкідлива звичка № 8. Ви курите і вживаєте алкоголь

Про шкоду куріння відомо вже дуже давно, тому позбавляйтеся від цієї звички якнайшвидше – тут і коментувати нічого. А на рахунок алкоголю – все повинно бути в міру. Трішки вина у свято не завадить, але пити «для зняття стресу» кожного вечора – це вже зайве. До речі, останні дослідження японських вчених довели, що регулярне вживання алкоголю пришвидшує старіння жінки. Вам це потрібно? Навряд чи.

Шкідлива звичка № 9. Ви надміру багато працюєте

Ненормований графік, робочі навантаження та стреси, перебування за комп’ютером навіть вдома, хронічне невисипання – все це призводить до фізичного та емоційного виснаження. В результаті – тьмяна шкіра, темні кола під очима, опущені кутики губ і та сама «шия айтішніка». Всіх грошей не заробиш, а здоров’я у вас одне, тому обов’язково сплануйте робочий день так, щоб був час на повноцінний відпочинок.

Жінка працює в офісі, старіння жінки

Шкідлива звичка № 10. Ви завжди всім незадоволені

Якщо постійно жалітися на життя і вважати, що ваше оточення, умови життя і власне тіло «не такі», то організм на підсвідомому рівні починає запускати програму самознищення. Думка, а тим більше слово – матеріальні, тому не варто випромінювати негатив, адже він може обернутися проти вас. Любіть життя і вчіться бачити в ньому приємні моменти – це продовжує вашу молодість!

старіння жінки, Незадоволена жінка

Позбувайтеся всіх шкідливих звичок та будьте молоді і душею, і тілом!